GwiazdyTatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali

Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali

Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali
Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali
Źródło zdjęć: © Instagram
22.03.2022 14:08, aktualizacja: 22.03.2022 14:20

Inez Janiak-Molęcka, tatuażystka, która prowadzi także swój profil na TikToku, zdecydowała się skrytykować Julię Wieniawę, a konkretnie jej podejście do tatuaży "handpoke", wykonanych na Bali. Janiak-Molęcka uważa, że jako influencerka, Wieniawa nie powinna powielać fałszywych treści na temat tego typu tatuaży, robionych w niehigienicznych warunkach.

"I did it (ang. zrobiłam to)" - napisała Julia Wieniawa w jednym z najnowszych postów na swoim profilu na Instagramie, w którym nie tylko podzieliła się informacją na temat wykonania dwóch tatuaży na Bali, ale także pokazała, w jaki sposób i w jakich warunkach były robione. To wzbudziło niemałe kontrowersje wśród obserwatorów i internautów.

Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę

Ekscytacji Julii Wieniawy nie podzielają także tatuażyści, w tym Inez Janiak-Molęcka, która na swoim profilu na TikToku opublikowała krótki filmik dotyczący tatuaży aktorki.

- Handpoke (sposób tatuowania, w którym nie wykorzystuje się maszynki - przyp. red.) to nadal tatuaż i należy wykonywać go w higienicznych warunkach, na zabezpieczonym podłokietniku, jednorazową igłą, nie w dziurawych rękawiczkach, nie na materacu na Bali, tylko w salonie tatuażu. I na pewno nie opalać następnego dnia i nie kąpać się w morzu - wyjaśniła tatuażystka, odnosząc się do tego, co możemy ujrzeć na zdjęciach Wieniawy.

"Julia ma wpływ na ludzi"

Inez Janiak-Molęcka podkreśliła, że w całej sytuacji dotyczącej tatuaży nie chodzi tylko o to, w jaki sposób i w jakich warunkach zrobiła je Julia Wieniawa, ale przede wszystkim o to, że tym, co mówi i pokazuje, ma wpływ na innych, często młodszych od siebie, ludzi.

- Julia ma wpływ na ludzi, jest influencerką, aktorką i nie powinna pisać na swoim profilu, że "handpoke to nie rana i krew nie leci, więc można to zrobić na Bali i się wykąpać i opalać". Nie, nie można - powiedziała tatuażystka w swoim filmiku na TikToku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta