Trwa ładowanie...

Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali

Inez Janiak-Molęcka, tatuażystka, która prowadzi także swój profil na TikToku, zdecydowała się skrytykować Julię Wieniawę, a konkretnie jej podejście do tatuaży "handpoke", wykonanych na Bali. Janiak-Molęcka uważa, że jako influencerka, Wieniawa nie powinna powielać fałszywych treści na temat tego typu tatuaży, robionych w niehigienicznych warunkach.

Share
Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę. Wszystko przez tatuaże wykonane na Bali Źródło: Instagram
d1ztp8t

"I did it (ang. zrobiłam to)" - napisała Julia Wieniawa w jednym z najnowszych postów na swoim profilu na Instagramie, w którym nie tylko podzieliła się informacją na temat wykonania dwóch tatuaży na Bali, ale także pokazała, w jaki sposób i w jakich warunkach były robione. To wzbudziło niemałe kontrowersje wśród obserwatorów i internautów.

Tatuażystka krytykuje Julię Wieniawę

Ekscytacji Julii Wieniawy nie podzielają także tatuażyści, w tym Inez Janiak-Molęcka, która na swoim profilu na TikToku opublikowała krótki filmik dotyczący tatuaży aktorki.

d1ztp8t

- Handpoke (sposób tatuowania, w którym nie wykorzystuje się maszynki - przyp. red.) to nadal tatuaż i należy wykonywać go w higienicznych warunkach, na zabezpieczonym podłokietniku, jednorazową igłą, nie w dziurawych rękawiczkach, nie na materacu na Bali, tylko w salonie tatuażu. I na pewno nie opalać następnego dnia i nie kąpać się w morzu - wyjaśniła tatuażystka, odnosząc się do tego, co możemy ujrzeć na zdjęciach Wieniawy.

"Julia ma wpływ na ludzi"

Inez Janiak-Molęcka podkreśliła, że w całej sytuacji dotyczącej tatuaży nie chodzi tylko o to, w jaki sposób i w jakich warunkach zrobiła je Julia Wieniawa, ale przede wszystkim o to, że tym, co mówi i pokazuje, ma wpływ na innych, często młodszych od siebie, ludzi.

- Julia ma wpływ na ludzi, jest influencerką, aktorką i nie powinna pisać na swoim profilu, że "handpoke to nie rana i krew nie leci, więc można to zrobić na Bali i się wykąpać i opalać". Nie, nie można - powiedziała tatuażystka w swoim filmiku na TikToku.

d1ztp8t

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Julia Wieniawa o dystansie do siebie: "Usunęłam zdjęcie, bo to było za mocne"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ztp8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ztp8t
d1ztp8t