ModaJulia Wieniawa w stroju w stylu lat 70. Spodnie boho i rewelacyjny t-shirt

Julia Wieniawa w stroju w stylu lat 70. Spodnie boho i rewelacyjny t‑shirt

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska
11.07.2020 15:16, aktualizacja: 01.03.2022 13:32

Julia Wieniawa opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w stylizacji kojarzącej się z hippie girl. Ma długie dzwony oraz szpilki, bluzkę pełną kolorów i elegancką, żółtą torebkę marki Chanel. Jej obserwatorzy w mediach społecznościowych są zachwyceni.

Profil Julii Wieniawy na Instagramie obserwuje ponad 1,7 mln osób. Gwiazda publikuje różnorodne treści. Od informacji na temat życia prywatnego, po modowe inspiracje. Czasami zahacza o życie publiczne, co pokazała, angażując się w akcję zachęcającą młodych ludzi do pójścia na wybory prezydenckie 2020. Ostatnio wokalistka i aktorka zaprezentowała się w świetnej stylizacji. Jest zachwycająca, a jednocześnie skromna. Nawiązuje do trendów z lat 70.

Julia Wieniawa w dzwonach

Dzwony to stylowe spodnie, które dominowały w latach 70. i 90. na ulicach i wybiegach. Później na długi czas ustąpiły miejsca tzw. rurkom. Spodnie o tym kroju kojarzą się ze stylem hippie. Stylizacja utrzymana w tym trendzie będzie z pewnością inspirująca dla aktualnych fanek boho. Julia Wieniawa zestawiła te spodnie z różnokolorową bluzką na krótki rękaw. Do tego włożyła szpilki. Całość dopełniła żółtą torebką Chanel.

Aby rewelacyjnie prezentować się w dzwonach, warto postawić, podobnie jak celebrytka, na buty na wysokim obcasie. Wyszczuplą dodatkowo nogi.

Aktualnie spodnie typu dzwony można kupić w wielu sieciówkach. Duży wybór znajdziemy na Zalando.pl czy w H&M. Takie jeansy można dostać w cenie do 100 złotych.

Źródło artykułu:WP Kobieta