GwiazdyJulia Wieniawa wypoczywa w Egipcie. Tak ostrych słów się nie spodziewała

Julia Wieniawa wypoczywa w Egipcie. Tak ostrych słów się nie spodziewała

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
27.03.2021 12:41

Podczas gdy w Polsce szaleje koronawirus, niektóre gwiazdy wypoczywają za granicą. Na wakacje zdecydowała się między innymi Zosia Ślotała i Natalia Siwiec. Teraz do Egiptu wyleciała Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa ma ostatnio dużo na głowie. Kilka dni temu wyszedł jej klip, nagrany z Maciejem Musiałem, do piosenki “Zabierz tę miłość”. Gwiazda od kilku miesięcy promuje także swoją markę sportowych ubrań LEMISS i kończy remont domu.

Nic więc dziwnego, że młodziutka aktorka potrzebowała odetchnąć. Kilka dni temu udała się z ukochanym, Nikodemem Rozbickim, do Egiptu. Jednak jej zdjęcia z wyjazdu, nie wzbudziły entuzjazmu komentujących. Przeciwnie, wywołały falę oburzenia.

Wakacje od pandemii

Kilka dni temu Julka wrzuciła post na swój profil na Instagramie. Zdradziła, że udała się na krótki wakacje i sfotografowała się na tle świątyni Hatszepsut w Luksorze. Wokalistka ma na sobie piękną, kwiecistą sukienkę i wygląda na szczęśliwą. Podpis głosi:

"Tymczasem pozdrawiamy z krótkich wczasów. Nasz pierwszy raz tutaj, miło wreszcie zobaczyć to, o czym tylko czytaliśmy w szkole w książce od historii. Pogoda też sprzyja, fajnie. Wysyłamy trochę słońca" - napisała.

Wierni fani pochwalili stylizację artystki i odwzajemnili pozdrowienia. Wśród komentujących znalazły się gwiazdy, m.in. Weronika Rosati czy Sandra Kubicka. Jednak pojawiły się także niepochlebne opinie na temat wakacji Julii Wieniawy.

"Życzę ci, żebyś złapała wirusa"

Niektórzy followersi uważają, że to nie jest dobry czas na wyjazdy z Polski i oskarżają aktorkę o brak wrażliwości i egoizm:

"Niech odpoczywa w domu jak reszta. Mnie też stać na takie wycieczki, a siedzę na dupie... Widocznie to młode pokolenie tak ma, że solidarność i dbanie o innych ma w dupie" - pisze jedna obserwująca.

Julia Wieniawa nie dała się sprowokować. Zamiast tego skasowała komentarze i dodaje kolejne, romantyczne zdjęcia w egzotycznych okolicznościach przyrody.

Źródło artykułu:WP Kobieta