Trwa ładowanie...
d38tu6z

Julianne Hough brała udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Jej "występ" przeraził wszystkich

W tym tygodniu miało miejsce Światowe Forum Ekonomiczne. Do Davos zjechali się znamienici gości, wśród których nie zabrakło aktorki Julianne Hough, która poddała się pewnemu zabiegowi. Widzowie oglądający filmik z niego byli przerażeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julianne Hough poddała się zabiegowi na żywo
Julianne Hough poddała się zabiegowi na żywo (Getty Images)
d38tu6z

Julianne Hough miała przyjemność uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych wydarzeń ze świata medycyny i ekonomii. Amerykańska aktorka brała udział w wielu panelach i przysłuchiwała się licznym wykładom. Zdecydowała się tez na czynny udział. Poddała się zabiegowi, który miał zaprezentować, w jaki sposób nasz organizm magazynuje emocje i jak można je uwolnić.

Julianne Hough poddała się zabiegowi na żywo

Początek zabiegu wyglądał dość niewinnie. Aktorka położyła się na stole do masażu twarzą w dół, a chwilę później zaczęła poruszać się, jakby tańczyła. Widać jak aktorka wygina się w różnych kierunkach i napina mięśnie. Prowadzący wyjaśnił, że ciało celebrytki przekierowuje i rozprasza zmagazynowaną energie. Widzowie byli przerażeni, porównywali jej ruchy do zachowania osób opętanych i poddawanych egzorcyzmom.

d38tu6z

Inscenizacja trwała kilka minut. Po wszystkim aktorka stanęła przed publicznością i z uśmiechem powiedziała, ze nigdy nie była tak zrelaksowana. "Czuję się o wiele bardziej wyzwolona w środku, nie czuję się wyprzedzona przez moje emocje. Jestem wolna i w pełni świadoma" – powiedziała.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38tu6z

Podziel się opinią

Share
d38tu6z
d38tu6z