GwiazdyJustyna Szyc-Nagłowska pokazała twarz hejterki. "Dla pani też wszystkiego dobrego"

Justyna Szyc-Nagłowska pokazała twarz hejterki. "Dla pani też wszystkiego dobrego"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc
Justyna Nagłowska i Borys Szyc
Źródło zdjęć: © East News
02.01.2021 12:23, aktualizacja: 03.03.2022 02:12

Podcasterka, a prywatnie żona Borysa Szyca, podzieliła się wiadomością, którą dostała od jednej ze swoich obserwatorek. Kobieta nazwała jej męża pedofilem. Nagłowska nie pozostała jej dłużna.

Osoby publiczne mierzą się w sieci z ogromnym hejtem. Niejedna już upubliczniła pełne nienawiści wiadomości. Karolina Korwin Piotrowska czy Filip Chajzer radzili sobie z atakującymi ich ludźmi, pokazując ich twarze i nazwiska w sieci. Zwykle kończyło się to przeprosinami i prośbami o usunięcie swojego zdjęcia. Po czymś takim nagle znikało poczucie bezkarności, które towarzyszy wielu w internecie.

 Justyna Nagłowska – wiadomość od hejterki

 Jak na razie hejterka nie przeprosiła Justyny Szyc-Nagłowskiej, do której zwróciła się takimi słowami w wiadomości prywatnej: "Witam żonę pedofila. Jak tam? Fajnie jest?". Prowadząca podcast "Matka też człowiek" zrobiła screena i wstawiła go na Insta Story. Mało tego, wrzuciła również zrzut ekranu z profilu swojej hejterki. Ironicznie odpowiedziała jej na zaczepkę w taki sposób: "Witam, dziękuję za życzenia noworoczne. Dla pani też wszystkiego dobrego".

- Publikuję to tylko dlatego, żeby uświadomić pani, co robi. Mnie to nie dotyka, natomiast nie ma we mnie zgody, żeby ktokolwiek obrażał mnie oraz mojego wspaniałego męża – wyjaśniła potem dziennikarka. Dodała, że podobny los czeka każdego, kto się tego dopuści.

 Internautka wyraźnie nawiązała do bezpodstawnych oskarżeń względem Borysa Szyca sformułowanych przez Sylwestra Latkowskiego. To on zasugerował w dokumencie "Nic się nie stało", że aktor wiedział coś na temat pedofilii w sopockiej "Zatoce Sztuki". Szyc błyskawicznie zareagował, pokazując wiadomości od reżysera, który w pewnym momencie zwyczajnie go nagabywał.

Obraz
© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (607)
Zobacz także