Trwa ładowanie...
d30fewd

Już jest jubileuszowa okładka polskiego "Vogue'a". Pierwsza budziła kontrowersje

Dwie światowej klasy modelki na tle Pałacu Kultury i Nauki i czarnej wołgi – tak wyglądała pierwsza okładka polskiego "Vogue’a". Na urodzinową okładkę wielu czekało z wypiekami na twarzy. Czy było warto? Zdania są podzielone.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładka marcowego wydania polskiego "Vogue'a"
Okładka marcowego wydania polskiego "Vogue'a" (Instagram.com)
d30fewd

Pierwsza okładka polskiego "Vogue’a" była szeroko komentowana w sieci. Jedni zachwalali nowatorski pomysł i docenili wizję twórców magazynu, inni chcieli na siłę prostować pochylony Pałać Kultury i Nauki, a o okładce mówili wprost: brzydka.

Numer jubileuszowy z pewnością nie wzbudzi tylu emocji. Choć na okładce pojawiła się Małgorzata Bela – modelka, która wraz z Anją Rubik pozowała do pierwszego numeru – efekt nie zachwyca. Jest minimalistycznie i bezpiecznie, ale bez polotu i fantazji.

Podobnie jak w przypadku poprzednich numerów, marcowa okładka budzi mieszane uczucia. Nie brakuje komentarzy, że twórcy "Vogue’a" po raz kolejny poszli na łatwiznę, a zdjęcie – choć ładne – niczym się nie wyróżnia. Pojawienie się Beli nazywają "banałem". Obrońcy przekonują, że "klasyka zawsze się obroni"– jednak czy nie broni się dlatego, że nie wzbudza emocji i jest po prostu nudna?

d30fewd

Marcowy numer "Vogue’a" trafi do sprzedaży 14 lutego. Urodzinowe wydanie magazynu będzie dostępne w kilku wersjach. Wielbiciele modowej "biblii" będą mogli zakupić numer z notatnikiem lub torbą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Żadna okładka od dawna nie wzbudziła takich kontrowersji

d30fewd

Podziel się opinią

Share

d30fewd

d30fewd