Trwa ładowanie...

Już nie ukrywa swojego związku z Gabrielą Muskałą. Para została przyłapana na romantycznym spacerze

O związku Zbigniewa Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą mówiło się już od dłuższego czasu. Jednak łączące ich uczucie pozostawało do tej pory w sferze domysłów. Teraz para sama je potwierdziła, trzymając się za ręce na romantycznym spacerze.

Share
Zamachowski i Muskała nie kryją już swojego związku
Zamachowski i Muskała nie kryją już swojego związkuFot: AKPA
d2wyeyq

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson byli małżeństwem od 2014 roku. Chętnie uczestniczyli w medialnych wydarzeniach i pozowali razem na ściankach. Wydawali się parą idealną. Tym bardziej zaskakująca była informacja o ich rozstaniu, którą para potwierdziła w maju tego roku. W jednym z wywiadów Richardson przyznała, że decyzję o rozstaniu podjął jej mąż, lecz wina leży po obu stronach. 

Potwierdzili plotki 

Media plotkarskie wysnuły jednak własną teorię na temat powodów rozstania Zamachowskiego z dziennikarką. Miało nim być pojawienie się innej kobiety, a konkretnie Gabrieli Muskały, z którą Zamachowski pracował na co dzień w teatrze. Przez długi czas ani jedna, ani druga strona nie potwierdziła tych doniesień. W wywiadach oboje wypowiadali się o sobie z szacunkiem i sympatią. Teraz jednak para podjęła decyzję o ujawnieniu swojego związku. Na okładkę "Super Expressu" trafiło właśnie zdjęcie Zamachowskiego i Muskały, na którym trzymają się za ręce. 

d2wyeyq

Nowy związek zupełnie inny niż poprzedni 

Para zakochanych aktorów została ostatnio przyłapana na romantycznym spacerze w ogrodzie pałacowym na Wilanowie. Tabloid donosi, że nie szczędzili sobie czułości. Zamachowski i Muskała byli widocznie już zmęczeni ukrywaniem swoich uczuć.  

"To nie są ludzie, którym zależy na obecności w mediach. To artyści, ich życiem jest sztuka. Zbyszek ma teraz szansę na zupełnie inny związek niż ten, który tworzył z Moniką. Gabrysia to kobieta ciepła, skromna, ale niezależna i ceniąca wolność. Nie zależy jej na legalizacji związku, nawet na wspólnym mieszkaniu. Zbyszek na pewno nie będzie się czuł przez nią dominowany" – powiedziała w "Party" jedna z osób z otoczenia aktorów. 
Okładka "Super Expressu", na której Zamachowski i Muskała trzymają się za ręce "Super Express"
Okładka "Super Expressu", na której Zamachowski i Muskała trzymają się za ręceŹródło: "Super Express"

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#gwiazdy: Zbigniew Zamachowski nie chce być celebrytą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2wyeyq

Podziel się opinią

Share
d2wyeyq
d2wyeyq