Przeszła metamorfozę. Ilona Wrońska pokazała zdjęcie od fryzjera

Przeszła metamorfozę. Ilona Wrońska pokazała zdjęcie od fryzjera

Ilona Wrońska zmieniła fryzurę
Ilona Wrońska zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.04.2024 10:46, aktualizacja: 24.04.2024 12:16

Ilona Wrońska pokazała w sieci zdjęcie prosto z fotela u fryzjerki. Choć nadal jest blondynką, to jej włosy są teraz mocno wycieniowane. Pojawiła się nawet grzywka. Zobaczcie efekty metamorfozy, której poddała się aktorka.

Ilona Wrońska zyskała popularność przede wszystkim za sprawą roli Kingi Brzozowskiej, w którą w serialu "Na wspólnej" wcielała się przez 17 lat. Potem na dwa lata trafiła na plan "Pierwszej miłości", a w 2024 roku można oglądać ją w produkcji TVP pt. "Korona królów. Jagiellonowie". Aktualnie pojawia się także w spektaklach teatralnych i rozwija własny biznes.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Widzowie uwielbiali Ilonę Wrońską w "Na Wspólnej"

Zmieniła się nie tylko jej codzienność, ale i wygląd. Grając w serialu "Na wspólnej", Wrońska była szatynką i nosiła charakterystycznego wydłużonego boba z zaczesaną do boku grzywką. Grzecznie i bez szaleństw.

Ilona Wrońska na planie "Na Wspólnej"
Ilona Wrońska na planie "Na Wspólnej" © AKPA | AKPA

Jednak kilka lat temu aktorka zdecydowała się na sporą metamorfozę, gdyż przefarbowała włosy na blond. W nowej fryzurze wyczesanej w stylu hollywoodzkim brylowała na ściankach wraz z partnerem Leszkiem Lichotą (mało kto wie, że para wychowuje dwoje dzieci – Nataszę i Kajetana).

Ilona Wrońska i Leszek Lichota
Ilona Wrońska i Leszek Lichota© AKPA | AKPA

Nowa fryzura Ilony Wrońskiej

Teraz Ilona Wrońska wygląda zupełnie inaczej. Ostatnio opublikowała na InstaStories zdjęcie prosto z fotela u fryzjerki i pochwaliła się efektami jej pracy. Kolor w zasadzie nie różni się od poprzedniego, ale tu chodziło o cięcie. Aktorka zdecydowała się mocno wycieniować włosy i zrobić sobie grzywkę. Fryzurze nie można odmówić objętości, jednak brakuje jej nowoczesnego sznytu.

W której wersji Wrońska podobała wam się najbardziej?

Ilona Wrońska zafundowała sobie fryzjerską metamorfozę
Ilona Wrońska zafundowała sobie fryzjerską metamorfozę © Instagram.com, ilona_wronska

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP