ycipk-3mmbie

Kaczyński "wygląda jak zgniłe jabłko". Ktoś podszył się pod znaną aktorkę

"Patrzę na Kaczyńskiego widzę starego, zgorzkniałego impotenta który wygląda jak zgniłe jajko" [pisownia oryginalna] – takie słowa miały paść z ust aktorki Moniki Mrozowskiej. Stały się viralem w grupach przeciwników PiS. Tyle że nigdy nie padły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mrozowska została antyPiS-owskim memem
Monika Mrozowska została antyPiS-owskim memem (Screen z Facebook / Wszyscy razem przeciw PiS)
ycipk-3mmbie

Zdjęcie Mrozowskiej z "dymkiem" roznosi się po sieci i zyskuje dużą aprobatę ze strony antyrządowców. Setki tzw. lajków i komentarzy popierających wypowiedź aktorki, którą można pamiętać z serialu "Rodzina Zastępcza". Mrozowska dotąd nie udzielała się politycznie, a teraz nagle krytykuje Jarosława Kaczyńskiego. Internauci jej gratulują, a ona sama dowiaduje się, że jest idolką tłumu od znajomej.

"Jak człowiek podchodzi do niego to śmierdzi jak zepsute jabłko" [pisownia oryg. – red.] – miała powiedzieć aktorka. Nie powiedziała, o czym informuje na swoich profilach (publicznym i prywatnym) na Facebooku. "Ktoś podszywając się pode mnie i używając mojego zdjęcia rozpowszechnia treści związane z obrażaniem jednego z polityków. Posługując się przy tym inwektywami najniższych lotów" – czytamy. "Podkreślam, że nie mam z tym nic wspólnego, bo nawet w przypadku nie zgadzania się z czyjąś opinią lub postawą nie robię tego w tym stylu, który...jest przykładem braku stylu. I klasy." – dodaje Mrozowska.

ycipk-3mmbie

Wiosną tego roku w podobnej sytuacji była Maja Ostaszewska, która rzeczywiście nie pochwala działań obecnego rządu. Anonimowy internauta założył profil artystki na Instagramie. "Postuje, odpowiada internautom, poleca produkty. Niezgodnie z moim światopoglądem, gustem, intencjami" – napisała rozżalona. Zagroziła zgłoszeniem sprawcy Instagramowi i policji. Profil wkrótce zniknął.

Zobacz także: Ostaszewska o niepełnym vecie Dudy. "Oczekiwałam trzech, ale doceniam gest pojednania!"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mmbie

ycipk-3mmbie
ycipk-3mmbie