GwiazdyKanye West ma nową partnerkę. Julia Fox zdradza szczegóły ich relacji

Kanye West ma nową partnerkę. Julia Fox zdradza szczegóły ich relacji

Kanye West jest w  nowym związku (AKPA, Instagram)
Kanye West jest w nowym związku (AKPA, Instagram)

16.01.2022 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już oficjalne, Kanye West jest w relacji z Julią Fox. Artystka opowiedziała o intymnych szczegółach z ich życia i o wyjątkowej sile uczucia. "Podjęłam bardzo świadomą decyzję" - przekonuje.

Kanye West nie miał ostatnio łatwego czasu. Rozstał się z Kim Kardashian, z kórą ma czworo dzieci. Gwiazda reality-show zaraz po udziale w "Saturday Night Live" weszła w romans z Petem Davidsonem. West błagał ukochaną o powrót w jego ramiona, lecz na próżno. Gdy zrozumiał, że jego małżeństwo ostatecznie się rozpadło, związał się z Julią Fox.

Kim jest ukochana Kanye Westa?

Jak podają amerykańskie źródła, nowa ukochana rapera to 31-letnia modelka i artystka. W 2019 r. debiutowała w thrillerze "Uncut Gems" u boku samego Adama Sandlera. Wcześniej, przez kilka lat pracowała w branży BDSM. W 2018 r. poślubiła pilota prywatnych odrzutowców. Niespełna rok temu para powitała na świecie synka, a niedługo później rozstała się.

Zaledwie dwa tygodnie temu Fox potwierdziła, że spotyka się z Kanye Westem. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że ich relacja jest bardzo spontaniczna, ale jednocześnie głęboka:

- Po spotkaniu z nim, kilka dni później, całe moje życiowe gó... było w pudłach i zniknęło. To było takie oczyszczające. To nie było tak, że tylko pakowałam swoje stare ubrania. To było tak, jakbym pakowała moje stare życie. Miałam wrażenie, że podjąłem bardzo świadomą decyzję, aby naprawdę odpuścić przeszłość.

Szaleńcze uczucie Julii Fox

Fox nie może uwierzyć, jak bardzo jej życie zmieniło się wraz z nowym rokiem. - Jeszcze miesiąc temu nie dogadywałam się z ojcem mojego syna i nie miałam pomocy. Byłam tylko ja sama i byłam bardzo zmęczona. Po prostu pamiętam, jak mówiłam: "Wiem, że będzie za to nagroda. Wiem, że wyjdzie z tego coś dobrego, jeśli po prostu będę się trzymała". A kilka dni później jestem z Ye i było to najszybsze, naturalne, organiczne przyciąganie i połączenie. Po prostu czuję się przy nim naprawdę bezpieczna - podsumowuje zakochana artystka.

Relacja Julii Fox (Instagram
Relacja Julii Fox (Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także