GwiazdyKarolina Domaradzka o stroju Anny Wendzikowskiej. "Tobie też musi być zimno"

Karolina Domaradzka o stroju Anny Wendzikowskiej. "Tobie też musi być zimno"

Karolina Domaradzka skomentowała stylizację Anny Wendzikowskiej (AKPA, Instagram)
Karolina Domaradzka skomentowała stylizację Anny Wendzikowskiej (AKPA, Instagram)
13.03.2022 16:16, aktualizacja: 14.03.2022 07:15

Karolina Domaradzka zdecydowała się na śmiały komentarz dotyczący jednej z najnowszych i wiosennych stylizacji Anny Wendzikowskiej. "Najwidoczniej się nie bała" - ironizuje ekspertka modowa pod fotografią prezenterki.

Karolina Domaradzka to znana w sieci stylistka i ekspertka modowa. Influencerka ma na swoim Instagramie niemal 100 tys. obserwujących i nie boi się wyrażać śmiałych opinii, zwłaszcza na temat nieudanych stylizacji polskich celebrytów.

Wiosenna stylizacja Anny Wendzikowskiej

Ostatnio ekspertka modowa postanowiła skomentować jeden z najnowszych strojów Anny Wendzikowskiej. Pomimo bardzo niskiej temperatury na zewnątrz, prezenterka pokazała się w wiosennej stylizacji, za co została dobitnie skrytykowana na jednym z portali internetowych.

W odpowiedzi na negatywne słowa redaktorki serwisu, Domaradzka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia Wendzikowskiej, broniąc jej błękitnej stylizacji. "Najwidoczniej się nie bała (zimna - przyp. red.). Nie każdy zaczyna dzień od strachu, co powiedzą ludzie w związku z adekwatnością jego wyborów modowych względem pogody. Ania wyglądała świetnie - stylówka w punkt" - napisała stanowczo.

Relacja Karoliny Domaradzkiej (Instagram)
Relacja Karoliny Domaradzkiej (Instagram)

Ironiczny komentarz Karoliny Domaradzkiej

Ekspertka modowa nie zrezygnowała również ze słów ironii, które skierowała do swoich obserwujących, odwołując się do krytycznego komentarza serwisu plotkarskiego. "Nowy model szafy kapsułowej! Stwórz swój styl w oparciu o to, co podoba się innym, a nie tobie! Uwzględnij pogodę, żeby uniknąć przykrych komentarzy tych, którym jest zimno! Pamiętaj, tobie też musi być zimno, skoro innym jest! Bądź jak inni! Nie możesz być sobą, bo to nieakceptowalne społecznie!" - Karolina Domaradzka podsumowała z wyraźnym przekąsem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także