Trwa ładowanie...

Karolina Domaradzka o stylizacji Anny Lewandowskiej na gali w Dubaju. "Nie ma efektu wow"

Anna Lewandowska towarzyszyła mężowi podczas gali Globe Soccer Award, która odbyła się w Dubaju. Jak wypadła kreacja trenerki? Stylistka Karolina Domaradzka podsumowała wybór Lewandowskiej.

Karolina Domaradzka komentuje stylizację LewandowskiejKarolina Domaradzka komentuje stylizację LewandowskiejŹródło: Instagram, fot: Karolina Domaradzka, Anna Lewandowska
d1u4euj
d1u4euj

Gale wywołują emocje nie tylko ze względu na nagrody, lecz także widowiskowe kreacje pojawiających się gwiazd. Krytyczka oraz stylistka mody, Karolina Domaradzka, powiedziała w rozmowie z WP Kobieta, co sądzi o wyborze Anny Lewandowskiej. Czy różowa suknia do ziemi od Dolce&Gabbana to trafiony wybór?

Karolina Domaradzka komentuje stylizację Anny Lewandowskiej

Stylistka najpierw zwróciła uwagę na to, że Lewandowska po raz kolejny zaufała domowi mody Dolce&Gabbana. Kreacja celebrytki podczas Gali Złotej Piłki robiła ogromne wrażenie.

d1u4euj

- Od razu było widać ten poziom, blichtr, modę wysoką, klasę i styl - komentuje stylistka.

Jak w takim odniesieniu wypadła kreacja z gali w Dubaju? Nie jest już tak dobrze, a krytyczka mody pokreśla, co nie zagrało.

- Tym razem jest troszeczkę spokojniej. Jest ten sam dom mody, ale zabrakło tego czegoś. Ania wygląda trochę tak, jakby szła na polskie wesele. Doszyła sobie tylko tren do krótkiej sukienki, no i mamy tutaj do czynienia z koronką w pastelowym odcieniu różu przez co całość nie prezentuje się wyrafinowanie. Niestety nie ma tego efektu, nie ma tego czegoś - tłumaczy Karolina Domaradzka.

Różowa suknia Anny Lewandowskiej. "Poprawnie, ale zabrakło mody"

Karolina Domaradzka podkreśla, że mimo poprawności, całość wypadła dość przeciętnie. W stylizacji Lewandowskiej nie zobaczymy zbyt wielu dodatków, a makijaż oraz fryzura są mało wyraziste.

d1u4euj

- Całość poprawna, ale nie mogę powiedzieć, żeby ta stylizacja robiła ogromne wrażenie. Nie widzę tu różnicy pomiędzy sukienką weselną, tylko może w odrobinie dłuższym fasonie, z doszytym z tyłu do sukienki ogonie. Nie ma efektu "wow" - dodaje stylistka.

Krótko mówiąc, wybór Lewandowskiej tym razem Domaradzkiej nie zachwycił. Było zachowawczo i bez pazura.

- Annę moim zdaniem stać na wiele więcej. Stylizacja ta jest przeciętna, jakby przygotowana na ostatni moment. Oczywiście każdy ma prawo do własnego wyboru. Ale o ile podczas Gali Złotej Piłki Anna błyszczała, o tyle tym razem mam wrażenie, że troszeczkę się chowała - podkreśla na koniec Domaradzka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Lewandowska marzy o synu

d1u4euj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u4euj