Trwa ładowanie...

Karolina Korwin Piotrowska pokazała zdjęcie kartki. "Nasz blok to nie agencja towarzyska"

Karolina Korwin Piotrowska pokazała i skomentowała na Instagramie wiadomość, którą anonimowa kobieta dostała od sąsiadów. Mieszkanka bloku została prawdopodobnie pomówiona przez sąsiadów, którzy zarzucili jej, że ubiera się "zbyt wyzywająco" i tym samym mężczyźni, w tym mężowie innych mieszkanek, zwracają na nią uwagę.

Share
Karolina Korwin Piotrowska publikuje wiadomość, którą anonimowa kobieta dostała od sąsiadów
Karolina Korwin Piotrowska publikuje wiadomość, którą anonimowa kobieta dostała od sąsiadówŹródło: ONS.pl
d3vffec

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła opublikować na Instagramie wiadomość, którą anonimowa kobieta dostała od swoich sąsiadek z bloku. Jej treść zakrawa na seksizm. Dziennikarka skomentowała to w charakterystyczny dla siebie sposób. Co napisała?

Karolina Korwin Piotrowska komentuje treść seksistowskiej kartki

Karolina Korwin Piotrowska pokazała i skomentowała na Instagramie kartkę o seksistowskiej treści. To wiadomość, którą dostała kobieta, posądzana przez sąsiadki z bloku o zbyt wyzywający strój i demoralizację dzieci.

d3vffec

"Do sąsiadki spod 12: nasz blok to nie agencja towarzyska! Każda z nas ubiera się skromnie i pani też powinna. Tu mieszkają dzieci!" – piszą sąsiadki anonimowej kobiety. "Pani nie ma męża, ale my mamy. Nie chcemy, żeby się za panią oglądali. Jak to o Pani świadczy?!" – pytają wzburzone. Co na to Korwin Piotrowska?

"Już niedługo w każdym przyzwoitym polskim domu" – napisała ironicznie dziennikarka. Niestety, pod jej postem nie ma komentarzy. Zostały zablokowane.

Smacznego na dzień dobry Odc. 5: Owsianka w słoiku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3vffec

Podziel się opinią

Share
d3vffec
d3vffec