Trwa ładowanie...

Karolina Korwin-Piotrowska zaszczepiona Pfizerem. Emocjonalna relacja dziennikarki ze Stadionu Narodowego

Karolina Korwin-Piotrowska poinformowała, że została zaszczepiona pierwszą dawką preparatu firmy Pfizer. Wyznała, że szczepienie przebiegło szybko i sprawnie. Opowiedziała również, co widziała po drugiej stronie murawy. "Migają światełka na urządzeniach, chodzą ludzie w białych kombinezonach" – napisała.
Share
Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-PiotrowskaŹródło: East News
d201uwj

Trwa narodowe szczepienie. Co najmniej jedną dawką zaszczepiono w Polsce 4 591 351 osób. Dwie dawki otrzymały 2 074 033 osoby. Szczepionkę przyjęła również dziennikarka i publicystka Karolina Korwin-Piotrowska. Została zaszczepiona w szpitalu na Stadionie Narodowym. Dzień wcześniej doszło tam do sytuacji, w której przed szpitalem tłoczyli się ludzie. Przyszli nawet kilka godzin przed wyznaczonym terminem.

Dziennikarka podaje, że teraz proces przebiega sprawnie.

"Działa to wszystko dzisiaj jak w zegarku. Trzeba tylko przyjść na 15 minut przed podanym w SMS-ie czasem i potem poświęcić jakieś półtorej godziny i wychodzi się ze stadionu na słońce, myśląc o tym, że już w maju będzie pięknie. Będziemy mogli iść do kina, na koncert, będziemy się bawić, całować, żyć. Zrobię kolacje dla przyjaciół, będziemy szaleć do świtu. Dokładnie tak" – napisała na swoim profilu na Instagramie Korwin-Piotrowska.

d201uwj

Dziennikarka zaszczepiona pierwszą dawką

Dalej poinstruowała, że żołnierze WOT bardzo sprawnie dyrygują ruchem. "W bonusie: terytorialsi nie tylko są mili, cierpliwi, są tez nieprzyzwoicie przystojni, lekarze są super mili, a ratownik medyczny przed zrobieniem zastrzyku powiedział mi, ze dałby mi dwadzieścia lat" – zażartowała dziennikarka.

Podała też ciemniejszą stroną dzisiejszej wizyty na PGE Narodowym.

"(…) po drugiej stronie murawy widać sale, w których leżą chorzy. Migają światełka na urządzeniach, chodzą ludzie w białych kombinezonach. Leży tam mój kolega, który dzisiaj napisał, że po raz pierwszy od bardzo dawna usiadł na łóżku bez pomocy. Nawet zjadł coś sam. I że jeszcze tam poleży" – wyznała.

Joanna Przetakiewicz podpowiada jak poprawić sobie nastrój, nie tylko w Święta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d201uwj

Podziel się opinią

Share
d201uwj
d201uwj