Blisko ludziKasia Cichopek do Marcina Hakiela: "Dzięki, mężusiu". Zdradziła, jaki jest podział obowiązków w ich związku

Kasia Cichopek do Marcina Hakiela: "Dzięki, mężusiu". Zdradziła, jaki jest podział obowiązków w ich związku

Katarzyna Cichopek zdradziła, jaki jest podział obowiązków w jej związku
Katarzyna Cichopek zdradziła, jaki jest podział obowiązków w jej związku

29.07.2020 18:56, aktual.: 01.03.2022 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się 15 lat temu na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Od tego czasu są nierozłączni i niezmiennie pozostają jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo często podkreśla, że są bardzo wdzięczni za to, że się spotkali. W ostatnim wpisie aktorka zdradziła, za co jeszcze ceni męża.

Historia miłosna Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zdecydowanie mogłaby posłużyć za scenariusz komedii romantycznej. Połączył ich taniec i, jak twierdzą, po 15 latach nadal tańczą ze sobą ramie w ramię. Para zawsze podkreśla, że są dla siebie dużym wsparciem w trudnych chwilach i motywacją każdego dnia.

Kasia Chichopek o Marcinie Hakielu

O miłości zapewniają często na swoich profilach w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wpisów aktorka wymieniła, za co ceni i za co dziękuje swojemu mężowi. "Marcin zawsze wspiera mnie w mojej pracy i jest cichym bohaterem wielu moich projektów, którymi zajmuje się od strony biurowej, logistycznej, księgowej, prawnej i mogłabym jeszcze długo wymieniać. Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym. Dzięki, mężusiu" – napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele komplementów pod adresem pary. Internauci życzyli im jeszcze więcej miłość i mniej zmartwień, a do tego pisali, że pięknie razem wyglądają.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)