GwiazdyKasia Cichopek pokazała "warszawski Hong Kong". Fani ją skrytykowali

Kasia Cichopek pokazała "warszawski Hong Kong". Fani ją skrytykowali

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
Aleksandra Lewandowska
02.08.2021 10:37

Najnowszy post Katarzyny Cichopek został mocno skrytykowany przez internautów. Kiedy aktorka wyznała, że zachwyca się rozwojem Warszawy, pokazując nowo wybudowane apartamentowce, w komentarzach pojawiły się opinie, że to widok, który nikogo nie powinien cieszyć.

Katarzyna Cichopek wyznała, że jest dumna z rozwoju warszawskiej Woli. Choć jest to jedna z najmniej zazielenionych dzielnic stolicy, według aktorki i tancerki, jest godna podziwu. Z jej opinią zdecydowanie nie zgodzili się internauci, którzy nie szczędzili aktorce krytyki.

Kasia Cichopek zachwyca się "warszawskim Hong Kongiem"

- Warszawski Hongkong… czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłę? Kocham moje miasto i jestem dumna - napisała Cichopek pod najnowszym zdjęciem. Aktorka zapozowała do niego na tle apartamentowców zlokalizowanych na warszawskiej Woli, która aktualnie wypełnia się nowoczesnymi osiedlami. Na zdjęciu widzimy, że wokół praktycznie nie ma żadnej zieleni, a raczej sam beton. Cichopek dopisała hasztagi "ale się zmieniło", "duma", "city life" (miejskie życie - przyp. red.).

"Z czego jest Pani dumna?"

Choć aktorka nie miała pewnie niczego złego na myśli, post zebrał same negatywne opinie. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że "nie ma być z czego dumnym", a to, co pokazuje Kasia, jest "złym przykładem rozwoju miasta". Do niektórych opinii Cichopek postanowiła się odwołać.

"To akurat przykład Warszawy zmieniającej się w złym kierunku", "Mimo tego, iż jestem za urbanizacją, przerażają mnie tego typu blokowiska. Szkło, beton, cegła - gdzie jest granica?", "Nie trafiła pani z przykładem rośnięcia w siłę. Blok na bloku to nie siła, to bezradność miasta, które sprzedaje każdy centymetr kwadratowy kosztem zieleni i nie tylko" - czytamy w komentarzach pod postem.

"Skoro jesteś taka dumna to dlaczego nie zamieszkasz w jednym z tych apartamentów? Łatwo mówić, jak się mieszka w domu, z dala od tych wspaniałości" - napisała także jedna z obserwatorek. Aktorka odpowiedziała dosadnie: "Wychowałam się w bloku i mieszkam w bloku. Nie trafiłaś".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne.To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta