ModaKasia Struss w sukience La Manii na gali fundacji The Naked Heart

Kasia Struss w sukience La Manii na gali fundacji The Naked Heart

Kasia Struss w sukience La Manii na gali fundacji The Naked Heart
Źródło zdjęć: © Eastnews
23.02.2016 14:11, aktualizacja: 23.02.2016 15:26

Jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, Kasia Struss, pojawiła się ostatnio na gali organizowanej przez fundację charytatywną The Naked Heart. Jak na rozpoznawalną na całym świecie gwiazdę przystało, Kasia wybrała na tę okazję strój, w którym wyglądała obłędnie. Co więcej, okazało się, że jest to kreacja stworzona przez polską markę. Czyje projekty promuje modelka?

Jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, Kasia Struss, pojawiła się ostatnio na gali organizowanej przez fundację charytatywną The Naked Heart. Jak na rozpoznawalną na całym świecie gwiazdę przystało, Kasia wybrała na tę okazję strój, w którym wyglądała obłędnie. Co więcej, okazało się, że jest to kreacja stworzona przez polską markę.

Struss wybrała na tę okazję welurową sukienkę projektu Joanny Przetakiewicz, będącej właścicielką marki La Mania. Czarna długa kreacja z głębokim dekoltem i długim rozporkiem uwydatniła wszystkie atuty figury zgrabnej modelki. Struss uzupełniła stylizację minimalistycznymi sandałkami na szpilce.

31-letnia modelka nie pierwszy raz promuje polskie marki. Wybór sukni La Manii na uroczystość w Londynie to tylko jeden z przykładów, kiedy gwiazda wybiera rodzime projekty. W 2015 roku Struss została zaproszona na finał programu „Top Model”, gdzie pojawiła się w seksownym białym garniturze projektu Magdy Butrym. Kolejna impreza TVN-u była dla Kasi okazją do zaprezentowania kreacji w iście hollywoodzkim stylu, którą zaprojektowała Dorota Williams. Supermodelka wielokrotnie nosiła też ubrania od Roberta Kupisza.

Jedno jest pewne – piękna Polka w polskich projektach wygląda olśniewająco. A my nie musimy się martwić o promocję kraju poza jego granicami.

POLECAMY: