GwiazdyKasia Wilk była niegdyś wielką gwiazdą. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Kasia Wilk była niegdyś wielką gwiazdą. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Kasia Wilk w 2010 r. (AKPA)
Kasia Wilk w 2010 r. (AKPA)

03.02.2022 10:16, aktual.: 10.02.2022 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Wilk jest twórczynią utworów, które do dziś pozostają w pamięci i sercach Polaków. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę, że obecny wizerunek artystki mocno odbiega od tego, jaki pamiętają z przeszłości. Zresztą, zobaczcie sami.

Kasia Wilk to dawniej jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nagrała wiele świetnych kawałków, ale prawdziwy rozgłos przyniósł jej utwór "Ważne" z 2005 r. A jak artystka wspomina początki swojej kariery?

Początki kariery Kasi Wilk

- Za szybko uciekły, przeleciały przez palce, nie zdążyłam ich zarejestrować ani niczego przemyśleć, żyłam chwilą i nie zastanawiałam się nad konsekwencjami. Nie wyobrażałam sobie przyszłości, nie planowałam jej, a już niewyobrażalnymi oczekiwaniami był sukces - wyznała w rozmowie z portalem Poznański Prestiż.

I choć po 2005 r. Wilk nieco wycofała się z show-biznesu, to muzyki nigdy nie porzuciła. Niestety, w 2019 r. jej artystyczne działania stanęły pod znakiem zapytania. Gwiazda przeszła skomplikowaną operację kolana.

Skomplikowana operacja i zmiana wizerunku

- Wygląda na to, że normalny, planowany zabieg kolana zmienił się w skomplikowaną operację. (...) Chwilowo ta sytuacja wyklucza mnie z życia i poruszania się, jednak mam nadzieję zaśpiewać planowany koncert za kilka dni w Warszawie. Organizujemy scenę tak, żebym mogła bezpiecznie wystąpić. Mimo wszelkich przeciwności muszę dbać o zdrowie psychiczne, w czym pomaga mi koncertowanie – opowiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Ostatnio wokalistka zapowiedziała również wydanie kolejnej płyty. "Wspaniale" - zachwycili się internauci, na co uradowana artystka opublikowała fotografię, na której prezentuje się z burzą blond loków. "Magda Gessler bądź Shakira" - napisała. A waszym zdaniem, do kogo Kasia Wilk jest bardziej podobna? Jedno jest pewne, nowy look bardzo odbiega od wizerunku piosenkarki sprzed lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)