Trwa ładowanie...
d33qwur

Katarzyna Bosacka o oszczędnościach. Jest zabezpieczona

Z powodu pandemii wiele osób wpadło w poważne kłopoty finansowe. Katarzyna Bosacka nie ukrywa, że zarówno w branży artystycznej i gastronomicznej jest kiepsko. Na szczęście ona od lat podchodziła ze zdrowym rozsądkiem do wydawania pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka promuje zdrowe odżywianie
Katarzyna Bosacka promuje zdrowe odżywianie (ONS)
d33qwur

Katarzyna Bosacka zdobyła serca widzów dzięki prowadzeniu ciekawych programów o tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem. Rok temu dziennikarka została zwolniona z TVN i słuch o niej zaginął na kilka miesięcy, ale od marca nawiązała współpracę z TTV, gdzie zaczęła nagrywać program "DeFacto Bosacka". Niestety pandemia pokrzyżowała plany.

Katarzyna Bosacka o oszczędnościach

Dziennikarka spędza obecnie większość czasu w domu, ale stara się produktywnie wykorzystywać ten czas i to samo radzi innym ze swojej branży.

d33qwur

"Warto pomyśleć o jakimś działaniu. Może trzeba myśleć jak Robert Makłowicz i założyć kanał na YouTube. Na początku nie zarabia się na tym jakoś wspaniale, ale może warto znaleźć sponsorów, może się uda" - powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

Katarzyna Bosacka poruszyła również temat oszczędności, które teraz są kluczowe dla wszystkich. "Jakieś zaskórniaki na czarną godzinę gdzieś tam zawsze miałam odłożone. Naprawdę nie musieliśmy wyjeżdżać na Seszele i do Tajlandii, i Bóg wie jeszcze gdzie. Jechaliśmy do nas na wieś, na naszą działkę spędzać wakacje albo na kilka dni po prostu nad polskie morze po to, żeby rzeczywiście, myśląc na przykład o edukacji naszych dzieci, mieć jakąś bazę finansową" - wyznała.

Pokazuje owłosione nogi i pachy. Kaya Szulczewska o kontrowersyjnych zdjęciach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d33qwur

Podziel się opinią

Share

d33qwur

d33qwur