Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spacerują po parku w maseczkach. Choć nie muszą

Z dnia na dzień przybywa osób zakażonych koronawirusem. 11 października odnotowano kolejne 4178 przypadków, a 32 osoby zmarły. W związku z nieustępującą pandemią pojawiły się nowe obostrzenia, a coraz więcej gwiazd daje przykład Polakom, chodząc w maseczkach. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zdjęli ich nawet w parku.
Share
Katarzyna Cichopek spaceruje po parku w maseczce
Katarzyna Cichopek spaceruje po parku w maseczceŹródło: ONS
de23lgj

Katarzyna Cichopek zyskała sympatię Polaków dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość", później aktorka wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i tam wraz z Marcinem Hakielem zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Para jest już razem 15 lat, a 12 lat temu zostali małżeństwem. Choć czas mija, fani nadal chętnie śledzą perypetie ich związku.

Dziś Cichopek pochwaliła się wspólnym zdjęciem z jesiennego spaceru. Małżeństwo wybrało się do parku, gdzie mogli zaczerpnąć świeżego powietrza i cieszyć się październikowym słońcem. Na zdjęciach widzimy, że nawet na moment nie zdjęli masek. Można brać z nich przykład.

Katarzyna Cichopek spaceruje po parku w maseczce

Od 10 października cała Polska znajduje się w żółtej strefie. W praktyce oznacza to m.in. to, że w całym kraju w przestrzeni publicznej trzeba nosić maseczki. Za brak maski w sklepie, autobusie czy na ulicy można zostać ukaranym mandatem. Twarz trzeba zakrywać na drogach, placach, cmentarzach, bulwarach, promenadach, w miejscach postoju pojazdów, na parkingach leśnych, na terenie nieruchomości wspólnych oraz w zakładach pracy, a także miejscach administracji publicznej.

de23lgj

Jednak są miejsca, których nakaz nie obejmuje. To lasy, parki, zieleńce, ogrody botaniczne, ogrody zabytkowe i plaże. Mimo tego, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przebywali właśnie na takim terenie, wykazali się odpowiedzialną postawą i nie zdjęli masek.

Katarzyna Cichopek spaceruje w maseczce Instagram
Katarzyna Cichopek spaceruje w maseczce Źródło: Instagram

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

de23lgj

Podziel się opinią

Share
de23lgj
de23lgj