Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek zatraciła się w masażu. Tak zareagował Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili jedno z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie", w którym poznali techniki masażu żuchwy. Oboje byli nimi zachwyceni, a Cichopek od razu przeszła do praktyki. - Ja się już czuję zrelaksowana, a to dopiero początek - powiedziała prezenterka.

Katarzyna Cichopek masowała się w studiu "Pytania na śniadanie"Katarzyna Cichopek masowała się w studiu "Pytania na śniadanie"Źródło: Instagram
d3v4zor
d3v4zor

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają teraz łatwego zadania. Od kiedy wyznali publicznie, że nie tylko zawodowo, ale i prywatnie tworzą parę, widzowie programu "Pytanie na śniadanie" są do nich nastawieni dosyć sceptycznie. Oni radzą sobie jednak świetnie w swoich telewizyjnych rolach i przykładają się do powierzonych im zadań. Ostatnim było m.in. zastosowanie relaksacyjnych i terapeutycznych technik masażu. Katarzyna Cichopek od razu przeszła więc do dzieła. Jak sobie poradziła?

Katarzyna Cichopek zatraciła się w masażu

Jedną z ostatnich gościń programu "Pytanie na śniadanie" była ekspertka od masażu żuchwy. W wydaniu prowadzonym wówczas przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dokładnie wytłumaczyła, jak wykonywać tego typu masaż, aby poczuć się zrelaksowanym. Maciej Kurzajewski był bardzo zaciekawiony tym tematem, lecz tylko się przyglądał. Katarzyna Cichopek postanowiła natomiast wypróbować masaż na sobie.

- Czy to powinno boleć? Jak mocne to uciskanie powinno być? - zapytała ekspertkę.

Cichopek wykonywała przy tym pokazywane przez specjalistkę ruchy, uciskając m.in. poszczególne punkty na głowie.

d3v4zor

"Ja się już czuję zrelaksowana"

Choć tego typu masaże, takie jak masaż żuchwy, trwają zazwyczaj dłużej niż kilka minut, Katarzyna Cichopek już po chwili poczuła się bardzo zrelaksowana. Nie zamierzała więc tego ukrywać zarówno przed widzami programu, jak i ekspertką oraz siedzącym obok Maciejem Kurzajewskim. On do samego końca nie odważył się robić tego, co partnerka.

- Ja się już czuję zrelaksowana, a to dopiero początek - mówiła zadowolona prezenterka.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Kiedy maluch powinien postawić swój pierwszy krok?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3v4zor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v4zor