Blisko ludziKatarzyna Figura zmieniła fryzurę. Jej córka Koko też przeszła metamorfozę

Katarzyna Figura zmieniła fryzurę. Jej córka Koko też przeszła metamorfozę

Katarzyna Figura zmieniła fryzurę
Katarzyna Figura zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska
19.11.2020 07:36, aktualizacja: 02.03.2022 10:55

Katarzyna Figura chyba każdemu z nas kojarzy się blond włosami. I choć aktorka nie zdecydowała się na drastyczną zmianę koloru, postawiła na nowe uczesanie. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo ciekawie. Ujarzmić swoje włosy postanowiła też jej córka Koko.

Katarzyna Figura i jej starsza córka Koko zdecydowały się na małe metamorfozy. Zmiana fryzury zawsze poprawia humor kobiecie. Dlatego panie udały się do znanej stylistki fryzur, która ma na koncie współpracę z polskimi gwiazdami. Jaga Hupało od lat kojarzona jest z prostej grzywki i to jest właśnie jej znakiem rozpoznawczym.

- Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi @kokofigura. Efekt - jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz – napisała ikona polskiego kina na swoim profilu na Instagramie. I zamieściła zdjęcie. Kasia Figura zdecydowała się na zupełnie inne uczesanie: dłuższą grzywkę zasłaniającą czoło i nieco rozjaśniła włosy. Jej starsza córka Koko ujarzmiła swoje kręcone włosy. Obie panie prezentują się bardzo dobrze.

Fani są zachwyceni fryzurami aktorki i jej córki. Pod zdjęciem pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy. "Piękne fryzury", "Pani Katarzyno, fantastycznie!", "Kasia, śliczną masz córę".

Koko Figura – starsza córka Kasi Figury

Koko jest już pełnoletnia. 24 października skończyła 18 lat. Dwa miesiące temu media obiegło zdjęcie córki Kasi Figury w bikini. Można było je zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Czarno-biała fotografia z wakacji zachwyciła fanów. Koko pozowała w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, a w tle widać było palmy.

Źródło artykułu:WP Kobieta