Blisko ludziKatarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie z pracy. Fani podziękowali dziennikarzom

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie z pracy. Fani podziękowali dziennikarzom

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie z pracy. Fani podziękowali dziennikarzom
Źródło zdjęć: © ONS
14.03.2020 13:45

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie ze studia nagrań i zaapelowała do swoich obserwatorów o pozostanie w domach. Wiele osób wykorzystało tę okazję, by jej podziękować.

Według aktualnych danych opublikowanych przez Ministerstwo Zdrowia w Polsce są 84 osoby zakażone koronawirusem, z czego 2 zmarły. W trosce o bezpieczeństwo Polaków, wielu pracodawców zdecydowało się na wprowadzenie pracy zdalnej. Coraz więcej osób ze świata mediów zachęca również do zastosowania się do zaleceń i przeprowadzenia domowej kwarantanny.

Prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam" Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje, jak obecnie wygląda praca w telewizji. "Team B przejmuje wydanie Fakty TVN24" – napisała i zaapelowała: "Zostańcie w domach. O wszystkim was poinformujemy".

Katarzyna Kolenda-Zaleska zachęca do pozostania w domach

Post dziennikarki był świetną okazją do tego, by podziękować osobom, które dokładają wszelkich starań, aby na bieżąco informować o sytuacji w Polsce. "Dziękuję, że jesteście", "Dziękujemy za takich dziennikarzy", "Co byśmy bez was zrobili" – pisali obserwatorzy w komentarzach.

Padło też wiele słów troski. Proszono dziennikarkę, by o siebie dbała i aby zachowywali wszelkie środki ostrożności. "Zdrowia dla wszystkich drużyn" – życzono.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl