GwiazdyKatarzyna Kolenda-Zaleska pozuje do zdjęcia z koleżanką z pracy. Uwagę przyciąga wzrost dziennikarek

Katarzyna Kolenda-Zaleska pozuje do zdjęcia z koleżanką z pracy. Uwagę przyciąga wzrost dziennikarek

Katarzyna Kolenda-Zaleska pozuje z Anitą Werner
Katarzyna Kolenda-Zaleska pozuje z Anitą Werner
Źródło zdjęć: © ONS
09.10.2020 17:34

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała zdjęcie ze studia TVN. Pozuje na nim wraz z koleżanką po fachu, Anitą Werner. Panie, ubrane w czerwone kreacje, wyglądają przepięknie. Nie sposób jednak nie zauważyć, że jedna z nich jest sporo niższa, choć w rzeczywistości ma ponad 170 cm wzrostu.

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje wraz z redakcyjną koleżanką, Anitą Werner. Obie panie wyglądają wręcz zjawiskowo, ale szczególną uwagę zwraca ich... wzrost.

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Anita Werner na wspólnym zdjęciu

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Anita Werner to niekwestionowane ikony stacji TVN. Widzowie cenią je za ich rzetelną pracę i niezwykły takt, którym zachwycają podczas rozmów z gośćmi stacji. Do tego, Kolenda-Zaleska i Werner zawsze wyglądają nienagannie. Potwierdza to ostanie zdjęcie na Instagramie prezeski Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam".

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Anita Werner pozują do niego ubrane w eleganckie, czerwone stylizacje. "Z Anitą Werner zapraszamy na 'Fakty' i 'Fakty po faktach'" – napisała Kolenda-Zaleska. "Będzie dużo o rozwoju epidemii i rozmowy z naukowcami. I dziś zmieniamy kolor" – zażartowała. "BTW (ang. by the way, czyli swoją drogą – red.) – ja mam 176 cm wzrostu" – dodała na końcu, odnosząc się do widocznej różnicy wzrostu pomiędzy nią a Anitą Werner.

Anita Werner postanowiła odpowiedzieć w komentarzu. "A ja mam 183 cm wzrostu! I mam też szpilki" - napisała dziennikarka, która wysoki wzrost wykorzystała, pracując w przeszłości jako modelka.

Fotografia niezwykle spodobała się fanom dziennikarek. "Kobieta w czerwieni potrafi przenieść góry, a dwie kobiety w czerwieni rozwalają system", "Najlepszy duet TVN", "Mentorki" – pisały w komentarzach oczarowane internautki.