Blisko ludziKatarzyna Tusk pokazała córki. Dziewczynki rosną jak na drożdżach

Katarzyna Tusk pokazała córki. Dziewczynki rosną jak na drożdżach

Katarzyna Tusk pokazała zdjęcia córek
Katarzyna Tusk pokazała zdjęcia córek
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Katarzyna Tusk

19.04.2022 15:53, aktual.: 19.04.2022 17:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Tusk pilnuje prywatności swojej rodziny. Czasem jednak decyduje się wrzucić na Instagram wspólne zdjęcie. Dzięki ostatnim wpisom blogerki, możemy podejrzeć, jak wyrosły jej córki.

Na Instagramie Katarzyny Tusk dominuje moda. Autorka poczytnego bloga "Make life easier" lubi też dzielić się zdjęciami przedstawiającymi domowe dekoracje, wypieki oraz kosmetyczne "polecajki". Od czasu do czasu dzieli się też migawkami z codziennego życia. Nic więc dziwnego, że ujęcia z córkami cieszą się tak ogromną popularnością.

Katarzyna Tusk wrzuciła fotografie córek. Dziewczynki szybko rosną

Na jednym z udostępnionych zdjęć możemy zobaczyć starszą pociechę Katarzyny. Dziewczynka ma na sobie elegancką sukienkę w kratkę, białą koszulę i dopasowane pod kolor buciki. Z całą pewnością jest to świetna dziecięca stylizacja na ważne uroczystości, takie jak np. wielkanocne śniadanie z rodziną.

Starsza z dziewczynek zadała szyku! Młodszą córkę Katarzyna postanowiła wystroić nieco mniej oficjalnie. Pociecha pojawiła się bowiem w iście wielkanocnym kombinezonie... zająca. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę uroczo.

Katarzyna Tusk pokazała córki
Katarzyna Tusk pokazała córki © Instagram | Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk w ważnych słowach z okazji Wielkanocy

W poniedziałek wielkanocny blogerka postanowiła zwrócić się do swoich czytelników z ważnym przesłaniem. Czas spędzany w gronie najbliższych nasunął jej bowiem pewne przemyślenia.

"Doceniajcie każdą uśmiechniętą buzię, którą spotykacie. To znak, że ludzie wokół was są bezpieczni i szczęśliwi. Doceniajcie każdy wieczór w waszych domach. To znak, że macie swoje miejsce na świecie. Doceniajcie każdy poranek, który przynosi nowy dzień. To znak, że świat staje przed nami otworem. Doceniajcie każdą łzę, która spływa po policzku. To znak, że żyjemy, a nasze serca nie są z kamienia. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt" - czytamy na Instagramie Katarzyny.

Ostatnio blogerka miała wiele trudnych przeżyć - najmłodsza córka złapała bowiem niebezpieczną infekcję bakteryjną. Z całą pewnością spokojna Wielkanoc pomogła odstresować się po stresujących tygodniach.

Zuzanna Sierzputowska dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także