GwiazdyKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem. "Trudne, lecz konieczne"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem. "Trudne, lecz konieczne"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili rozstanie
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili rozstanie
Źródło zdjęć: © Inne | Piętka Mieszko
12.10.2022 07:18, aktualizacja: 12.10.2022 07:59

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Para wydała wspólne oświadczenie, które nocą zamieścili w mediach społecznościowych. Chcą "na nowo budować swoje życie".

Aktorska para poznała się dziewięć lat temu. W 2016 roku wzięli ślub, a trzy lata temu na świat przyszła ich córeczka Helena. W nocy opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu, potwierdzając tym samym krążące od niedawna plotki.

We wtorek para pojawiła się na imprezie Party Fashion Week, jednak nie zdecydowali się na wspólne pozowanie do zdjęć. Kilka godzin później pojawiło się oświadczenie

Kasia Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - brzmi oświadczenie, które pojawiło się zarówno na profilu Warnke, jak i Stramowskiego.

Para zaznaczyła, że opublikowane oświadczenie będzie ich jedynym komentarzem w tej sprawie.

Historia miłości

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się się na planie filmu "W spirali", w którym wcielili się w role małżonków w kryzysie. Jak podkreślała w wywiadach aktorka - połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

"Jeśli ma się nam cokolwiek udać, musimy zobaczyć, co nas łączy naprawdę. To wymagało odwagi. Gdyby mnie pani zapytała, za co cenię nasz związek, to właśnie za to, że mamy odwagę rozmawiać o trudnych rzeczach. Nigdy się przed tym nie cofamy" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Vivą!".

Ich związek przez pewien czas budził pewne kontrowersje z powodu różnicy wieku - Warnke jest od Stramowskiego o 10 lat starsza. Niedawno w rozmowie z Żurnalistą wyznała, że wraz z mężem lubi obserwować piękne kobiety. - Gadamy ze sobą o tzw. "dupach", jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają. O facetach tak nie rozmawiamy. (…) On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: "no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak" i muszę go wyhamować - zwierzyła się aktorka.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© Inne

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta