GwiazdyKatarzyna Warnke mówi o seksie z Piotrem Stramowskim. "To jest dłuższy proces"

Katarzyna Warnke mówi o seksie z Piotrem Stramowskim. "To jest dłuższy proces"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski  są małżeństwem (AKPA)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem (AKPA)

03.01.2022 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski chętnie opowiadają o swoim pożyciu. Ostatnio aktorka po raz kolejny zdobyła się na odwagę i wyznała, co sprawia, że w sypialni potrafi się zrelaksować. - Może niektórym wydawać się to nudne - zaznacza.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od 2016 r. Poznali się trzy lata wcześniej na planie filmu "W spirali". I choć z powodu sporej różnicy wieku, wielu nie wróżyło aktorom trwałej relacji - Warnke jest od Stramowskiego o 10 lat starsza - oni na przekór wszystkim bardzo się kochają.

Różnica wieku

- Nie potrafię myśleć o Kasi jak o starszej kobiecie, po prostu tego nie widzę i nie jest to kwestia moich głębokich uczuć do niej, tylko jej wrażliwości, spontaniczności i świeżości. Obserwując niektóre moje koleżanki rówieśniczki, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ich zachowanie dużo bardziej kojarzy mi się z zachowaniem "starszej pani", a przecież one są dopiero przed trzydziestką - wyznał w rozmowie z "VIVĄ" Stramowski.

Zbliżenia Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Tym razem to Warnke postanowiła nieco opowiedzieć o życiu intymnym z młodszym partnerem. W rozmowie z Żurnalistą wyznaje, że wraz z mężem lubi obserwować piękne kobiety.

- Gadamy ze sobą o tzw. "dupach", jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają. O facetach tak nie rozmawiamy. (…) On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: "no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak" i muszę go wyhamować - zwierza się.

Aktorka dodaje również, że nie jest jej łatwo otworzyć się. Potrzebuje do tego budowania napięcia, intymności i specjalnej atmosfery, zwłaszcza jeśli chodzi o wieczorne zbliżenia. - To jest dłuższy proces - wyjaśnia.

- Może niektórym wydawać się to nudne, ale (do seksu - przyp. red.) w niewygodnym samochodzie się nie nadaję, w windzie też nie, w krzakach też. Zupełnie mnie takie sytuacje nie interesują. Im więcej mam komfortu, tym lepiej, więc małżeństwo mi służy. A to, że trzeba to urozmaicić i jak to zrobić, żeby nie naruszyć granic, to jest najciekawsze - Warnke podkreśla w tym samym wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także