Trwa ładowanie...

Kate i William powiedzieli synowi, że zostanie królem. Nie spodziewali się takiej reakcji

Mały George Windsor jest jednym z następców brytyjskiego tronu. Choć przed nim jeszcze wiele lat spokojnego życia, jego rodzice postanowili poinformować go o tym, co przyniesie przyszłość. Reakcja George'a ich zaskoczyła.

George jest w kolejce do brytyjskiego tronuGeorge jest w kolejce do brytyjskiego tronuŹródło: Getty Images
d3e9nxv
d3e9nxv

Kate i William starali się wychowywać swoje dzieci tak normalnie, jak to możliwe. Każde z nich obciążone jest arystokratycznymi wymogami dotyczącymi zachowania oraz sposobu, w jaki się prezentują. Nie przeszkodziło to jednak ich najstarszemu synowi, George'owi, na spędzenie beztroskiego dzieciństwa. Chłopiec nie unikał zabaw z rówieśnikami i nie myślał o tym, co jest mu przeznaczone.

Niedawno rodzice George'a postanowili poinformować go o przyszłej roli. Powiedzieli chłopcu, że za jakiś czas zostanie królem i zasiądzie na tronie.

d3e9nxv

Kate i William odetchnęli z ulgą

Beztroski czas dorastania ich pierworodnego syna właśnie się zakończył. Kate i William postanowili powiedzieć mu, co czeka go w przyszłości. Chłopiec od dawna wiedział, że jest uprzywilejowany. Niejednokrotnie zasiadał w loży podczas finałów piłki nożnej i rugby.

"Gdy tylko zaczął zadawać pytania i wiedział, że niedługo zobaczy swojego tatę ubranego w pełen insygniów mundur w narodowej uroczystości, Kate i William wiedzieli, że nadszedł czas, aby powiedzieć mu, że jest przyszłym królem" - wspomniało źródło portalu Mirror.

Kate i William zabrali Georga do Anmer Hall, gdzie powiedzieli mu, że pewnego dnia może być traktowany inaczej, niż jego młodsze rodzeństwo. Chłopiec przyjął wyznanie rodziców spokojnie. "Chciał wiedzieć, czy nadal będzie mógł chodzić na piłkę nożną, gdy będzie królem, co było ulgą dla jego rodziców, którzy dobrze się z tego pośmiali" - dodał informator.

Traumatyczne słowa Lady Diany

Inaczej wieść o zasiadaniu na tronie przyjął sam William. Usłyszał ją od swojej matki, Lady Diany. Oznajmiła przed wszystkimi, że jej syn powinien odziedziczyć koronę zamiast ojca. Książę Cambridge bardzo to przeżył. Obiecał sobie, że jego pierworodny syn nie będzie musiał przechodzić przez tę samą traumę.

d3e9nxv

"William chce przyjąć o wiele bardziej praktyczne podejście do wychowywania dzieci niż jego rodzice i dziadkowie. Przed młodym George’em duże zmiany, ale jego tata będzie go chronił na każdym kroku" - podsumowuje źródło.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e9nxv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e9nxv