Blisko ludziKate Middleton zobaczyła Williama w mundurze. Ekspertka od czytania z ruchu warg wie, co powiedziała

Kate Middleton zobaczyła Williama w mundurze. Ekspertka od czytania z ruchu warg wie, co powiedziała

Kate Middleton z rodzicami w Sandhurst
Kate Middleton z rodzicami w Sandhurst
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

09.09.2020 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Middleton idealnie sprawdza się w roli księżnej i wie, jak nie zdradzić się ze swoimi myślami. W 2006 r. sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Gdy ujrzała księcia w wojskowym mundurze, wymsknęło się jej jedno słowo. Dziś wiemy, jakie.

14 lat temu następca brytyjskiego tronu miał za sobą roczną służbę w Akademii Wojskowej Sandhurst, brytyjskim odpowiedniku amerykańskiej West Point. Potem, jak wiadomo, przeszedł kurs w Royal Air Force (RAF).

Przez cały ten czas kibicowała mu jego ówczesna dziewczyna Kate Middleton. I oczywiście pojawiła się, gdy książę oficjalnie kończył naukę. W 2006 r. zwróciła w Sandhurst na siebie uwagę wszystkich – to było wyjątkowe wydarzenie w życiu Williama. Wszyscy zerkali w kierunku Kate, która niespecjalnie pilnowała się wtedy przed kamerami.

Kate Middleton i książę William – Sandhurst

Ukochana księcia pojawiła się na uroczystości ze swoimi rodzicami Carole i Michaelem. Wielu skomentowało wtedy, że wyglądała jak idealna kandydatka na członkinię rodziny królewskiej. W czerwonym, dopasowanym płaszczu i z czarnym kapeluszem pod kolor botków zadawała szyku. Ale nie zachowywała się jak księżna – kiedy ujrzała Williama w mundurze, szepnęła: "Ależ on jest seksowny".

Po latach ten komentarz ujawniła specjalistka od czytania z ruchu warg. Według dziennikarzy, którzy zajmują się tematami związanymi z rodziną królewską, Kate pozwoliła sobie na to, bo właśnie wtedy dotarło do niej, że wyjdzie za Williama. – Nie spodziewaliśmy się, że Middleton pojawi się w Sandhurst. Aż tu nagle idzie u boku rodziców. Pamiętam jak odwróciłam się do osoby obok i powiedziałam: Załatwione. Ta kobieta jest naszą przyszłą królową – wspominała jedna z obecnych reporterek.

Od tamtej pory plotkowano o rychłych zaręczynach. Kate i William zaczęli odczuwać ogromną presję. Każdy chciał, żeby jak najszybciej powiedzieli sobie "tak". Parę miesięcy później zamiast do ślubu, doszło do rozstania. Na szczęście zakochani szybko zrozumieli, że zerwanie było błędem. Ale minęło jeszcze kilka lat zanim William uklęknął przed Kate z pierścionkiem. Zaręczyny miały miejsce w Afryce, gdzie para spędzała wakacje. Cały świat dowiedział się o tym w listopadzie 2010 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także