GwiazdyKatie Holmes nie szuka miłości

Katie Holmes nie szuka miłości

Katie Holmes nie szuka miłości
Źródło zdjęć: © AP
07.09.2012 21:26, aktualizacja: 07.09.2012 22:02

Katie Holmes na razie nie szuka nowego życiowego partnera. Ostatnio jej znajomy zaprzeczył plotkom, jakoby spotykała się z aktorem Jeremym Strongiem, z którym grała w filmie "The Romantics".

Katie Holmes na razie nie szuka nowego życiowego partnera. Ostatnio jej znajomy zaprzeczył plotkom, jakoby spotykała się z aktorem Jeremym Strongiem, z którym grała w filmie "The Romantics". Aktorzy zostali przyłapani przez fotoreporterów na spotkaniu w Nowym Jorku. Natychmiast pojawiły się pogłoski, iż to nowy chłopak byłej pani Cruise. Anonimowy informator "Us Weekly" zaprzecza jednak tym doniesieniom.

- To tylko przyjaciele, nic więcej - mówi. - Strong wprowadza Holmes w świat nowojorskich teatrów, które jego samego zafascynowały. Katie z nikim się nie umawia. Nie jest jeszcze w ogóle zainteresowana randkami. Stara się ułożyć sobie życie i koncentruje się na swojej córce.

Holmes wniosła sprawę rozwodową w czerwcu. Jej małżeństwo z Tomem Cruise'em zostało ostatecznie rozwiązane w zeszłym miesiącu.

Nie po raz pierwszy plotkarze przypisali jej nowego chłopaka. Do takiej szufladki trafił m.in. jej prawnik.

Cruise również jest podejrzewany o nową partnerkę. Przyłapano go w towarzystwie pięknej brunetki. Okazało się jednak, iż chodziło o spotkanie biznesowe.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl