Blisko ludziKatie Holmes uciekła z córką z sekty. Przy rozwodzie zdecydowała się na daleko idące ustępstwa

Katie Holmes uciekła z córką z sekty. Przy rozwodzie zdecydowała się na daleko idące ustępstwa

Katie Holmes
Katie Holmes
Źródło zdjęć: © East News
11.08.2021 14:19

Katie Holmes marzyła o wielkiej miłości i związku, który przetrwa burze. Związała się z uwielbianym aktorem, a Tom Cruise zgotował jej piekło. Najpierw publicznie wyrażał ogromną miłość do aktorki, później odizolował od świata. Ona sama, pod osłoną nocy starannie zaplanowała plan ucieczki ze złotej klatki. Na rękach miała tylko córeczkę Suri.

Kiedy Tom Criuse krzyczał w mediach, że kocha Katie wydawało się, że odnalazł miłość i szczęście, a jego życie zaczyna się układać. Związek słynnej pary skończył się jednak ucieczką aktorki z córeczką na rękach. Plan był stanie opracowany. Później razem z ojcem prawnikiem Holmes złożyła pozew o rozwód. Zobowiązała się przez 5 lat nie robić jednej rzeczy.

Sekta zniszczyła jej życie

W ich związku były piękne i romantyczne chwile. Bez tego nie byłoby bajecznego ślubu we włoskim Bracciano. Kilka miesięcy wcześniej Katie zadecydowała, że zostanie scjentolożką, a sekta uznała, że młoda aktorka świetnie nadaje się na partnerkę Toma. Od tego czasu gwiazda podlegała kontroli. Czara goryczy przelała się, kiedy para oczekiwała narodzin dziecka. Cruise kupił własny aparat do wykonywania USG, ponieważ nie ufał lekarzom. W domu małżonków miała też zamieszkać inna para scjentologów, by lepiej dbać o wychowanie małej Suri.

W 2010 roku aktorka usunęła się w cień. To był prawdopodobnie czas, kiedy planowała odejście od męża, a raczej ucieczkę. Aktorka opłacała ochroniarzy i budowała sobie mur obronny, aby pewnego dnia wyjść z domu i nie wrócić. W formalnościach dotyczących rozwodu, pomógł jej ojciec-prawnik.

Ważny dokument

Aktualnie Katie może swobodnie spacerować po ulicach Nowego Jorku. Wygląda na szczęśliwą, ma u boku partnera, restauratora Emilio Vitolo. Wcześniej, zgodnie z zapisami w papierach rozwodowych, nie mogła przez pięć lat spotykać się z mężczyznami.

Dziś Holmes na 42 lata i jest ikoną w walce o prawa kobiet, którym udało się wyjść z toksycznych relacji. Jej córka Suri nie utrzymuje kontaktu z ojcem, została przez scjentologów uznana za osobę "niepożądaną". Członkom sekty nie wolno widywać się z osobami, które ją opuściły.

Tom Cruise z kolei próbuje układać sobie życie intymne u boku kolejnej, młodszej aktorki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także