Blisko ludziNicole Kidman o małżeństwie z Tomem Cruisem. Była szczęśliwa do czasu

Nicole Kidman o małżeństwie z Tomem Cruisem. Była szczęśliwa do czasu

Nicole Kidman i Tom Cruise
Nicole Kidman i Tom Cruise
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
06.10.2020 16:10

Nicole Kidman wróciła do czasów swojego pierwszego małżeństwa. Ona i Tom Cruise byli razem 11 lat. Wszystko zaczęło się psuć na planie filmu "Oczy szeroko zamknięte".

Kidman w wywiadzie udzielonym "New York Timesowi" wyznała, że gdy była z Cruisem, czuła się "szczęśliwą mężatką". W 1999 r. para pracowała nad obrazem w reżyserii Stanleya Kubricka. Wcielali się w parę przechodzącą kryzys i próbującą odbudować więź za pomocą wyuzdanego seksu.

Nicole Kidman i Tom Cruise

Kiedy dziennikarz zapytał ją, czy film wywołał w niej jakiekolwiek negatywne uczucia i odbił się na jej małżeństwie, odpowiedziała, że absolutnie nie. "Chodziliśmy na gokarty po tych scenach. Wynajmowaliśmy jakieś miejsce i ścigaliśmy się do 3 nad ranem" – wspominała tamten okres Kidman. "Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć. Może nie mam zdolności, by spojrzeć za siebie i powiedzieć, że coś się wtedy zepsuło. Albo nie chcę do tego wracać" – dodała.

Małżeństwo hollywoodzkich aktorów zakończyło się w 2001 r., od razu po zejściu z planu. Para podzieliła się opieką nad dwójką adoptowanych dzieci, Connorem i Isabellą. Nicole podpisała papiery rozwodowe i planowała spędzać z dziećmi tyle czasu, ile się dało. Ku jej zaskoczeniu Cruise postanowił uciąć te relacje – powoli, metodycznie, przy wsparciu Kościoła Scjentologów, w którym uważany jest za kogoś w rodzaju Jezusa.

Dzieci zostały w sekcie i wmówiono im, że mama jest osobą, która stanowi zagrożenie. Nic dziwnego, że w pewnym momencie Connor i Isabella zobaczyli w Nicole potwora. Mimo trudnej sytuacji aktorka nie zwierzała się publicznie z tego, co przeżywa jako odcięta od dzieci matka. Umówili się z Cruisem, że zapewnią im prywatność.

Dziennikarz "New York Timesa" uznał jednak, iż spyta ją o nich. "Muszę chronić tę sferę" – odparowała. "Wiem na 150 procent, że byłabym w stanie oddać za moje dzieci swoje życie, bo na tym to polega" – dodała.

Nicole Kidman poza Connorem i Bellą ma dwie biologiczne córki: Faith i Sunday. Ich ojcem jest drugi mąż gwiazdy, muzyk country Keith Urban. Tworzą szczęśliwą, udaną rodzinę od 2006 r. Wcześniej Australijka była zaręczona z Lennym Kravitzem. Cruise z kolei jest jeszcze ojcem 14-letniej Suri. To owoc jego 6-letniego małżeństwa z Katie Holmes. Gwiazdor nie widział dziewczynki od czasu rozwodu od 2002 r. Była żona nie chce mieć nic wspólnego ze scjentologią.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także