Blisko ludziKiedy się poznali, on był w więzieniu. "Miłość zawsze zwycięża"

Kiedy się poznali, on był w więzieniu. "Miłość zawsze zwycięża"

TikTokerka opowiedziała o niezwykłej historii miłości
TikTokerka opowiedziała o niezwykłej historii miłości
Źródło zdjęć: © TikTok | n0stalgia13

13.05.2022 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkowniczka TikToka podzieliła się swoją, dość nietypową historią, związku. Przyszłego narzeczonego poznała bowiem, pisząc listy do więźniów w ramach pewnego projektu. Mimo wszelkich przeszkód przyznaje, że nigdy nie czuła się szczęśliwsza.

Historia miłosna Kelly to gotowy scenariusz na film. Kobieta podzieliła się swoimi wspomnieniami i przeżyciami na TikToku. Nagranie szybko stało się viralem, zyskując zarówno pozytywny, jak i nieco krytyczny odbiór. Lista komentarzy pod wideo się nie kończy - użytkownicy popularnej aplikacji będą chcieli uważnie śledzić, jak potoczą się losy Kelly i Wyatta.

Wszystko zaczęło się w 2019 roku

Kelly wspomina, że właśnie wtedy, trzy lata temu, rozpoczęła korespondencję z mężczyzną znajdującym się w więzieniu. Okazało się, że oboje mają wiele wspólnego. Para wymieniła ze sobą długie listy, prowadziła niekończące się rozmowy przez telefon oraz wideokonferencję. Kelly postanowiła udokumentować tę niezwykłą historię i zamieszczać jej kolejne części na TikToku. W międzyczasie Wyatt jej się oświadczył. Kobieta nie posiadała się z radości i czekała, kiedy w końcu jej narzeczony wyjdzie na wolność. Do pierwszego spotkania na żywo doszło dwa lata później.

"Spotkaliśmy się o ósmej rano i to było to, na co czekaliśmy. Oświadczył mi się również po raz drugi" - napisała Kelly w jednym ze wpisów na TikToku.

Ukochany Kelly wyjdzie na wolność w 2030 roku

Przed kobietą i jej narzeczonym jeszcze osiem lat do momentu, aż będą mogli razem zamieszkać. Czy uczucie przetrwa mimo dzielących ich kilometrów i więzienia? Kelly twierdzi, że nie ma do tego żadnych wątpliwości - Wyatt jest miłością jej życia.

"Mamy za sobą wiele szczęśliwych i zabawnych momentów, ale też późniejszych trudniejszych doświadczeń. Lecę przez pół świata, aby spotkać się z nim w czasie widzeń. Pobieramy się. Miłość zawsze zwycięża" - podkreśla tiktokerka w viralowym nagraniu.

W komentarzach pod praktycznie każdym nagraniem Kelly pojawiają się skrajne wypowiedzi. Część widzów życzy parze szczęścia. Inni wyrażają swój niepokój - co takiego zrobił mężczyzna, że tak długo przebywa w więzieniu?

Pamiętajmy też, że czytając podobne historie, nie mamy pewności, że są one prawdziwe.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także