Trwa ładowanie...
Materiał sponsorowany przez Avon

Kim jest konsultantka kosmetyczna? Sprawdź!

Chcesz wypełnić nudę, sprawdzić się w roli managerki, a może po prostu zacząć czerpać wymierne korzyści ze swojej pasji? Jeśli kochasz kosmetyki i lubisz rozmawiać o nich z koleżankami, to wymarzone zajęcie dla Ciebie. Zostań konsultantką, pracuj kiedy i jak chcesz, totalnie na swoich zasadach! Sprawdź, co kryje się pod tą nazwą, z czym wiąże się to zajęcie i co dzięki niemu zyskujesz!

 Źródło: materiały partnera
dgwrrvx
dgwrrvx

Konsultantka kosmetyczna – na czym polega ta praca?

Kupujesz kosmetyki z Avonu? Robią to również Twoi znajomi lub myślisz, że mogłabyś ich do tego namówić? Masz chwilową przerwę w pracy, ale chcesz uniknąć stagnacji? A może zajmujesz się maluchem w domu i doskwiera Ci brak kontaktu z ludźmi? Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, które nie obliguje Cię do niczego i sama chcesz decydować, ile czasu na nie poświęcisz, to wprost wymarzona praca dla Ciebie. W dodatku to praca w 100% zdalna, polegająca jedynie na zamawianiu produktów dla siebie i znajomych. Dzięki temu zyskujesz rabaty oraz inne wymierne korzyści, takie jak tańsza dostawa, dostęp do nowinek z branży kosmetycznej, możliwość testowania nowych produktów etc. Nie musisz pojawiać się w biurze, nie musisz być "na zawołanie" pod telefonem ani mailem, nie musisz uczestniczyć w żadnych telekonferencjach. Słowem, sama decydujesz, jak podejść do tego zajęcia. Brzmi niemal jak prowadzenie własnego biznesu, przy czym tutaj nie zajmuje Ci czasu cała koszmarna papierologia, urzędy i prowadzenie księgowości. Fajne w tej pracy jest to, że jeśli chcesz, możesz się rozwijać, np. tworząc i kierując własnym zespołem konsultantek. Jeśli więc chciałabyś się sprawdzić jako managerka, masz ku temu idealną okazję.

Jakie zalety wiążą się z pracą konsultantki Avonu?

Jeśli zamawiasz kosmetyki z Avonu na własne potrzeby, to przy określonych kwotach możesz liczyć na rabaty. Jeśli dodasz do tego zamówienia dla znajomych, zyskasz jeszcze większe rabaty, włącznie z tymi na dostawę. Ba, możesz nawet stworzyć własny zespół konsultantek, którym będziesz mogła kierować i spełniać się jako managerka! Jako pierwsza dowiesz się o wszystkich promocjach, a jeśli dodatkowo lubisz orientować się w trendach i wszelkich nowinkach kosmetycznych, to będziesz mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki. Możesz również testować nowości, zanim trafią do katalogu. Brzmi jak praca marzeń wielu kobiet, czyż nie? Dodatkowo, po zakończeniu programu startowego, co katalog będziesz mogła uczestniczyć w programach dodatkowych, co zwiększy Twoje rabaty na wybrane kosmetyki lub nagrody, np. drobne AGD, nawet do 40% (!)

Jak zostać konsultantką Avon?

To banalnie proste, bez żadnych kruczków i zapisów drobnym drukiem. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie Avon. Nie wiąże się to z żadnymi opłatami, koniecznością stawienia się w biurze ani zakupu żadnego pakietu na start. Gdy dostaniesz unikalne dane do logowania, możesz zacząć praktycznie od zaraz. Prawda, że to dziecinnie łatwe? A jeśli chcesz mieć formalności za sobą, a wdrożyć się nieco później, to też żaden problem. Możesz zacząć zamawiać produkty w dowolnym momencie. Rejestracja w Klubie Avon nie zobowiązuje Cię do zakupów, ani od razu, ani w kolejnych miesiącach. Jeśli poczujesz, że to nie jest zajęcie dla Ciebie, możesz zrezygnować równie łatwo, w dowolnym momencie, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Zostań konsultantką i sprawdź się w nowej roli? A nuż okaże się, że to idealne zajęcie dla Ciebie?

Materiał sponsorowany przez Avon
dgwrrvx
dgwrrvx