Trwa ładowanie...

Kim jest mąż Anny Kalczyńskiej? Para poznała się w pracy

Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski są małżeństwem od 15 lat i wychowują troje dzieci. Poznali się, gdy oboje pracowali w TVN-ie. Jednak wybranek prowadzącej "Dzień Dobry TVN" wcale nie jest dziennikarzem. Czym się zatem zajmuje?

Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4ljegp

Mąż Anny Kalczyńskiej jest bardzo wszechstronnie wykształcony. Maciej Maciejowski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, lecz ukończył także Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu oraz studia Warsaw-Illinois Executive MBA. 

Czym zajmuje się mąż Anny Kalczyńskiej?

Swoją karierę zaczynał jako project manager w Onecie. Potem objął stanowisko w ministerstwie cyfryzacji, by po dwóch latach znaleźć się w stacji TVN. Tam odpowiadał za marketing kanałów TVN24, TVN Style oraz TVN Turbo. Finalnie został członkiem zarządu ws. digital & e-commerce. Z pracy w TVN-ie zrezygnował w 2020 roku. Spędził tam 16 lat i tam również poznał miłość swojego życia. 

Anna Kalczyńska poznała Macieja Maciejowskiego, gdy pracowała jako reporterka w TVN24 i potrzebowała pomocy w opracowaniu strategii reklamowej dla programu, który wówczas tworzyła. Jeden z kolegów polecił jej wtedy, by udała się do Maciejowskiego. Było to zimą 2006 roku. 

d4ljegp

Historia jak z filmu

"Los sprawił, że pewnego dnia zjawiła się w moim gabinecie ze służbową sprawą. Podobno mocno się zaczerwieniłem. Dla mnie to nic dziwnego, że poznaliśmy się w pracy. Stacja TVN była wtedy firmą rodzinną, spędzaliśmy tam wszyscy dużo czasu, nie byliśmy jedyną parą. Nie kryliśmy się z uczuciem, choć myślę, że nasze błyskawiczne zejście się wcale nie wróżyło trwałego związku" – zdradził mąż Kalczyńskiej w rozmowie dla "Twojego Stylu". 

Po pół roku od tamtego momentu para wyjechała w podróż po wybrzeżu Kalifornii. To właśnie wtedy Maciejowski poprosił ukochaną o rękę, a tego samego roku stanął z nią na ślubnym kobiercu. 

"Pomyślałam, że to człowiek z pasją, żyjący w nieznanym mi świecie, ale umie słuchać i jest ciekawy tego, co mam do powiedzenia. No i jest bardzo męski. A kiedy mi się oświadczył, moje pierwsze pytanie brzmiało, czy chce mieć ze mną dzieci. Gdy odpowiedział, że tak, to dla mnie było ukoronowaniem naszego szczęścia. No i teraz przez ten świat idziemy razem z naszymi dziećmi" – powiedziała Anna Kalczyńska w wywiadzie dla "Vivy!". 

d4ljegp

Para od razu wiedziała, że chce mieć dużą rodzinę. Niespodziewanie w przeciągu trzech lat powitali na świecie troje dzieci. Wspólnie wychowują Jana, Hannę oraz Krystynę. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kalczyńska: "Jak na warunki celebryckie mam bardzo mało szpilek"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ljegp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ljegp