Trwa ładowanie...
d3fqx4i

Kinga Duda weźmie udział w prestiżowym konkursie. Rodzice będą dumni

Córka Andrzeja Dudy ma szansę zostać jedną z najlepszych polskich prawniczek. 24-latka znalazła się wśród najlepszych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i będzie reprezentować uczelnię na międzynarodowym konkursie prawniczym. To kolejny raz, gdy doceniono jej osiągnięcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Duda będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w prestiżowym konkursie prawniczym Vis Moot
Kinga Duda będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w prestiżowym konkursie prawniczym Vis Moot (Forum)
d3fqx4i

W ubiegłym roku Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy była jedną z reprezentantek Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas 25. edycji prestiżowego konkursu prawniczego Vis Moot. Już wtedy doceniono jej osiągnięcia naukowe i zaangażowanie.

Zobac ztakże: Kinga Duda podbija Wiedeń. Córka Andrzeja Dudy pojechała na międzynarodowy konkurs prawniczy

Na oficjalnym profilu Uniwersytetu Jagiellońskiego na Facebooku pojawiła się informacja, że Duda po raz kolejny znalazła się wśród najlepszych studentów i weźmie udział w 26. edycji konkursu.

Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot to międzynarodowy konkurs dla studentów prawa, którzy specjalizują się w międzynarodowym arbitrażu gospodarczym. Jak możemy przeczytać na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego, jego celem jest "popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów".

Konkurs Vis Moot z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zwykle bierze w nim udział blisko 300 drużyn z ponad 60 krajów. Andrzej i Agata Dudowie mogą być dumni z osiągnięć córki.

d3fqx4i

Zobacz także: Kinga Duda wyróżniona na studiach. Tata musi pękać z dumy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3fqx4i

Podziel się opinią

Share
d3fqx4i
d3fqx4i