Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Kinga Korta pokazała nowe zdjęcie z synkiem. Internauci ją pochwalili

Kinga Korta, gwiazda programu "Żony Hollywood" kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. Pomimo wieku aktorki, nie rezygnuje ona z uroków macierzyństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga pochodzi z Krakowa, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych
Kinga pochodzi z Krakowa, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych (Forum, Fot: Krzysztof Jarosz)
d5dn3ou

Syn Korty ma zaledwie kilka miesięcy, a już jest znany w mediach społecznościowych. Częściowo wynika to z jego imienia - Grayson, które jest nietypowe oraz z faktu, że Kinga zdecydowała się tak późno na macierzyństwo. Kinga nigdy oficjalnie nie przyznała się do tego, ile ma lat, ale większość serwisów podaje, że skończyła 50.

Pod zdjęciem, na którym karmi malucha piersią, napisała: "Moje dziecko ma 4 miesiące i tak, wciąż karmię go piersią i kołyszę do snu. Chciałabym móc zamrozić czas. Życie mija tak szybko". Promowanie przez nią karmienia piersią spotkało się z ciepłą reakcją internautów. "Piękny widok" czy "W czasach gdy tak wiele mam się poddaje w karmieniu piersią, miło przeczytać taki post" to tylko jedne z wielu miłych komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

Ojcem dziecka jest jej mąż Chet, którego poznała, gdy pracowała jako modelka w Wielkiej Brytanii. Zaprosił ją do Los Angeles, gdzie ona zajęła się projektowaniem biżuterii i ubrań.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou