Trwa ładowanie...
ddk14vl

Kinga Rusin i Marek Kujawa udzielili wspólnego wywiadu. Zdradzili sekrety związku

Kinga Rusin i Marek Kujawa we wrześniu świętowali dziewiątą rocznicę związku. Para świetnie dogaduje się zarówno w związku, jak i w biznesie. Teraz Marek Kujawa zdradził, co pomyślał o swojej wybrance, gdy pierwszy raz ją zobaczył.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin i Marek Kujawa udzielili wspólnego wywiadu
Kinga Rusin i Marek Kujawa udzielili wspólnego wywiadu (ONS.pl)
ddk14vl

Kinga Rusin i Marek Kujawa tworzą szczęśliwą parę. Chociaż oboje obracają się w show-biznesie, próżno szukać ich razem na ściankach. Niedawno udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Na łamach dwutygodnika "Party" Marek Kujawa zdradził, co pomyślał, kiedy po raz pierwszy spotkał swoją ukochaną. "Że jest fascynująca i że wygląda na 25 lat. A zaraz potem pomyślałem, że to gejzer wszelakiej aktywności. Nie można się z nią nudzić" – zdradził w wywiadzie.

Marek Kujawa o Kindze Rusin

ddk14vl

Prawnik powiedział również, co najbardziej zaskakuje go w dziennikarce: "Że są w niej trzy Kingi, które się uzupełniają i tworzą niesamowitą kombinację. Pierwsza Kinga to pracowita mróweczka i perfekcjonistka. Godzinami przygotowuje się do rozmów w 'Dzień Dobry TVN'. Miesiącami sprawdza na sobie setki próbek nowych kosmetyków, aż powie: 'To jest to'" – opowiada.

"Druga Kinga to waleczna tygrysica i idealistka, która jest w stanie odłożyć pracę na bok, aby walczyć o wartości, w które wierzy. I nieważne, czy po drugiej stronie jest minister, czy są myśliwi" – żartuje Kujawa. "Trzecia Kinga to kochająca życie pasjonatka, ścigająca się ze mną na nartach na trasie slalomu giganta czy skacząca na falach" – dodaje.

ddk14vl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak długo po rozstaniu się cierpi? Maria Rotkiel mówi jasno

ddk14vl

Podziel się opinią

Share

ddk14vl

ddk14vl