Trwa ładowanie...
d3oty8v

Kinga Rusin wspiera WOŚP. Wiemy, ile pieniędzy przeznaczyła na orkiestrę

Kinga Rusin to kolejna gwiazda, która popiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka TVN powiedziała, jaką kwotę przeznaczyła na WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin i Marek Kujawa przeznaczyli na WOŚP 10 tys. zł.
Kinga Rusin i Marek Kujawa przeznaczyli na WOŚP 10 tys. zł. (ONS.pl)
d3oty8v

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny organizuje finał akcji w studio telewizyjnym TVN. Gwiazdy związane ze stacją, dziennikarze i publicyści tego dnia bardzo demonstrują swoje poparcie dla działalności Jurka Owsiaka.

Kinga Rusin – ile wpłaciła na WOŚP?

Kinga Rusin z dumą nosi dziś na piersi czerwone serduszko WOŚP. Na Instagramie deklaruje niesłabnące wsparcie dla Orkiestry, pisze też o fenomenie, jakim jest działalność Jurka Owsiaka i założonej przez niego fundacji.

d3oty8v

Jak co roku Kinga Rusin przeznacza na WOŚP dużą kwotę. Na Instagramie informuje, że wraz ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, i prowadzoną przez nich firmą Pat&Rub, wpłacili na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 tys. zł.

Kinga Rusin przypomina też, że trwa licytacja, której przedmiotem jest wizyta na planie "Dzień Dobry TVN". Szczęśliwiec, który wygra aukcję, będzie mógł obserwować ze studia, jak powstaje program. Zasiądzie na słynnych kanapach przy Marszałkowskiej jako gość. Spróbuje potraw gotowanych w telewizyjnej kuchni, posłucha minikoncertu, który odbywa się na koniec programu. A gdy światła zgasną, będzie mógł wybrać się na kawę z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko.

Aukcja potrwa do 17 stycznia, a już teraz najwyższa oferta opiewa na 5100 zł. Z całą pewnością dzięki inicjatywie Kingi Rusin i Piotra Kraśki na konto WOŚP wpłynie pokaźna kwota.

d3oty8v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v