Blisko ludziKinga Rusin wspiera WOŚP. Wiemy, ile pieniędzy przeznaczyła na orkiestrę

Kinga Rusin wspiera WOŚP. Wiemy, ile pieniędzy przeznaczyła na orkiestrę

Kinga Rusin wspiera WOŚP. Wiemy, ile pieniędzy przeznaczyła na orkiestrę
Aleksandra Kisiel

12.01.2020 10:41, aktual.: 12.01.2020 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin to kolejna gwiazda, która popiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka TVN powiedziała, jaką kwotę przeznaczyła na WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny organizuje finał akcji w studio telewizyjnym TVN. Gwiazdy związane ze stacją, dziennikarze i publicyści tego dnia bardzo demonstrują swoje poparcie dla działalności Jurka Owsiaka.

Kinga Rusin – ile wpłaciła na WOŚP?

Kinga Rusin z dumą nosi dziś na piersi czerwone serduszko WOŚP. Na Instagramie deklaruje niesłabnące wsparcie dla Orkiestry, pisze też o fenomenie, jakim jest działalność Jurka Owsiaka i założonej przez niego fundacji.

Jak co roku Kinga Rusin przeznacza na WOŚP dużą kwotę. Na Instagramie informuje, że wraz ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, i prowadzoną przez nich firmą Pat&Rub, wpłacili na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 tys. zł.

Kinga Rusin przypomina też, że trwa licytacja, której przedmiotem jest wizyta na planie "Dzień Dobry TVN". Szczęśliwiec, który wygra aukcję, będzie mógł obserwować ze studia, jak powstaje program. Zasiądzie na słynnych kanapach przy Marszałkowskiej jako gość. Spróbuje potraw gotowanych w telewizyjnej kuchni, posłucha minikoncertu, który odbywa się na koniec programu. A gdy światła zgasną, będzie mógł wybrać się na kawę z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko.

Aukcja potrwa do 17 stycznia, a już teraz najwyższa oferta opiewa na 5100 zł. Z całą pewnością dzięki inicjatywie Kingi Rusin i Piotra Kraśki na konto WOŚP wpłynie pokaźna kwota.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (298)