Trwa ładowanie...
d3jnv61

Kobiety ważące ponad 47 kg nie powinny pokazywać się w bikini? Oto ich odpowiedź

- Kobiety ważące ponad 47 kg powinny mieć zakaz pokazywania się w kostiumach dwuczęściowych - pisze jeden z użytkowników Twittera. Mężczyzna, który zdecydował się na ten seksistowski komentarz nie spodziewał się tego, co za chwilę miało się wydarzyć. Internautki zareagowały w wyjątkowy sposób. W odpowiedzi zamieściły swoje zdjęcia w bikini wraz z informacją dotyczącą swojej wagi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiety ważące ponad 47 kg nie powinny pokazywać się w bikini? Oto ich odpowiedź
(Fotolia)
d3jnv61

Angel Flexcobar stwierdził, że kobiety powinny spełniać jeden kluczowy wymóg, aby pokazywać się w bikini. Według niego tylko osoby ważące maksymalnie 47 kg mają prawo nosić bikini. Ten absurdalny post poniósł się viralem w sieci.

Internautki zaczęły masowo publikować swoje zdjęcia w kostiumach kąpielowych. Co ciekawe, żadna z nich nie odpowiada jego wymaganiom. Ale niezależnie od wagi, każda z nich prezentuje się naprawdę seksownie.

Twitter
Podziel się

- Ważę ponad 47 kg - napisała amerykańska młoda mama pod swoim zdjęcie w bikini. - Moja waga to 57 kg. Spodziewałeś się, że 47 kg, kolego? - pisze kolejna. - Ja też ważę ponad 47 kg i nadal noszę to na co mam ochotę - czytamy dalej. Pod tymi ujęciami pojawiło się mnóstwo like'ów i pozytywnych komentarzy innych użytkowników. Jak można było się spodziewać, mężczyznę zamurowało. Do tej pory nie odpowiedział na liczne posty dziewczyn.

Twitter
Podziel się

Trzeba przyznać, że nasz bohater ma bardzo wygórowane wymagania. Niewiele dziewczyn waży aż tak mało... Przypominamy, że moda na wychudzone modelki już dawno się skończyła. Dziś królują kobiece kształty!

d3jnv61

Seksizm w mediach społecznościowych to chleb powszedni, ale my nie zamierzamy tego akceptować. Spontaniczna akcja body positive to dowód na to, że nie pozostajemy obojętne na tego typu zaczepki. Mamy już dosyć seksistowskich komentarzy i wiecznego oceniania nas na podstawie wyglądu.

Polecamy także: Ashley Graham w nowej fryzurze wygląda jak Wilma Flinstone

Zobacz: Kosmetyki inne niż wszystkie. Takie mogła stworzyć tylko Kat Von D!

d3jnv61

Podziel się opinią

Share

d3jnv61

d3jnv61