Trwa ładowanie...
d2x6ihi

Koktajle odchudzające. Pierwsza pomoc w przygodzie z dietą

Spadek wagi, pełnia energii przez cały, intensywny dzień, oraz akceptowalny smak – tego oczekujemy od dobrego koktajlu odchudzającego. W jaki sposób te praktyczne produkty pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zielony koktajl może dać wam energię na długo
Zielony koktajl może dać wam energię na długo (123RF)
d2x6ihi

Łatwy plan diety – koktajle wspomagające odchudzanie

Jednym z największych wrogów skutecznego i trwałego odchudzania jest podjadanie między posiłkami. Nawet najlepiej rozpisana dieta, którą dopasowano do naszego wieku, wagi i stanu zdrowia nie pomoże, jeśli w zasięgu wzroku pojawią się przekąski, słodycze lub niewielkie kęsy smakołyków o dużej zawartości cukru lub tłuszczu. Jednym ze sposobów na to, aby uniknąć spożywania niezaplanowanych kalorii wieczorem, czyli wtedy, kiedy dieta doskwiera najbardziej, jest szczegółowe planowanie posiłków i odstawienie produktów, które najczęściej podjadamy. Pomogą nam w tym: dobry plan, niezastąpiona aktywność fizyczna, rezygnacja ze słodyczy, kalorycznych potraw i alkoholu oraz odżywcze koktajle odchudzające.

Shutterstock.com

Przepis na lepszą sylwetkę w dobrym smaku - zdrowe koktajle

Dobrze jest mieć plan, a przestrzeganie zdrowej diety od rana do wieczora przyniesie efekty szybciej niż mogłabyś się spodziewać. Wiele planów diety to oferty nastawione na to, aby kupić program diety na miesiąc lub nawet kilka miesięcy, co wiąże się z większym wydatkiem. Taki plan kupiony pochopnie może nie przynieść oczekiwanych efektów. Możesz go jednak wypróbować, aby wdrożyć się w nowy tryb odżywiania i lepiej dopasować go do siebie. Plan diety pomaga osobom, które znają najczęściej stosowane składniki diet i koktajli odchudzających, ale nie mają pomysłów na to, jak je wykorzystać i jak łączyć. Krótki plan diety pomoże wam się z nimi zapoznać i utrzymać silną wolę.

123RF

Z nimi schudniesz łatwiej – koktajle

Dieta z koktajlami odchudzającymi ma pewną ważną zaletę: nie gotujemy niektórych posiłków, a więc w naszym mieszkaniu nie pozostają resztki produktów, z których przygotowujemy śniadania, obiady i kolacje. Nie chcesz podjadać? Przygotuj na to twoją rodzinę i kuchnię, w miarę możliwości pozbądź się smakołyków "na wszelki wypadek" lub "dla niespodziewanych gości". Te, które już tam są, możesz rozdać, aby w pobliżu nic nie kusiło do złamania diety. Na wszelki wypadek miej pod ręką ich zdrowsze odpowiedniki. Pomogą w trudniejszy dzień wykonać wszystkie zaplanowane zadania bez obaw o to, że wieczorem skusi cię kaloryczny burger.

123RF

Poczujesz się lekko i szybciej wstaniesz – koktajle

Koktajle odżywcze i odchudzające do pewnego momentu cieszyły się złą sławą ze względu na wątpliwą skuteczność i odstraszający smak. Teraz o smaczny, sycący koktajl o przyjemnym i naturalnym kolorze oraz zapachu jest dużo łatwiej. Poza koktajlami warto wymienić np. herbatę i kawę na zdrowsze odpowiedniki. Takie fit-produkty poprawiają trawienie oraz wchłanianie składników odżywczych ze wszystkich posiłków w ciągu dnia. W ten sposób stosowanie koktajli i racjonalnie przyrządzonych posiłków stanie się bardziej efektywne.

123RF
d2x6ihi

Podziel się opinią

Share

d2x6ihi

d2x6ihi