Blisko ludziKolejne zaręczyny w "Sanatorium miłości 4"! Natalia i Marek zdradzają swoje plany

Kolejne zaręczyny w "Sanatorium miłości 4"! Natalia i Marek zdradzają swoje plany

"Sanatorium miłości 4" - Natalia i Marek potwierdzili zaręczyny
"Sanatorium miłości 4" - Natalia i Marek potwierdzili zaręczyny
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

30.05.2022 13:00, aktual.: 30.05.2022 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reality show emitowane przez telewizyjną "Jedynkę" naprawdę pomaga w odnalezieniu drugiej połówki, niezależnie od wieku jego uczestników. Kolejna para, która poznała się na planie "Sanatorium miłości", właśnie podzieliła się radosną nowiną.

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" jest naprawdę wyjątkowa. W programie prowadzonym przez Martę Manowską miłość odnalazło już wielu seniorów, ale to właśnie w dopiero co zakończonym sezonie doszło do zaręczyn na ekranie. Okazuje się, że to niejedyna tego typu niespodzianka, bowiem kolejna para wkrótce powie sobie "tak".

Zaręczyny Natalii i Marka. "Jesteśmy szczęśliwi, zakochani po uszy"

Doniesienia o kolejnych zaręczynach potwierdził "Telemagazyn". Marek w rozmowie ze wspomnianym tabloidem wyznał, że w programie znalazł miłość, a z ukochaną łączy go wszystko. Wiadomość potwierdziła też Natalia, która zdradziła o relacji nieco więcej. Czytelnicy magazynu mogli dowiedzieć się, jak wyglądały zaręczyny.

- W kwietniu Marek zaskoczył mnie i oświadczył się w Rewie na mostku kapitańskim. To było takie romantyczne! - przyznała.

Zaręczeni wybierają się na pierwsze wspólne wakacje

Natalia i Marek mają już w głowach pierwsze zarysy ślubu. Przed poważniejszymi przedsięwzięciami wyjeżdżają jednak razem na wakacje do Bułgarii. Później jednak zakochani będą musieli pobyć przez chwilę osobno.

- Latem czeka nas krótka rozłąka. Marek musi się rehabilitować, ja jestem seniorka pracująca. Jadę do Niemiec, do zaprzyjaźnionej rodziny, by dorobić nieco grosza - dodała Natalia.

Ze względu na dzielące ich kilometry, obecnie pomieszkują raz u seniorki, a raz u seniora. Po ślubie jednak ma to się zmienić. Kobieta przyznała, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Natalia i Marek są zakochani po uszy! Układają sobie życie, a przed nimi wiele ważnych decyzji. Teraz zastanawiają się, gdzie będą mieszkać.

- W kwietniu Marek miał operację i teraz jest u mnie, ja go rehabilituję. Po miesiącu już na rower wsiadł! - wyznała kobieta.

Serdecznie gratulujemy!

Niestety uczucie, które połączyło drugą parę z "Sanatorium miłości" - Annę i Piotra, nie przetrwało. Byli narzeczeni deklarują, że pozostają w przyjaźni.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także