Blisko ludziKolejny kontrowersyjny filmik. Ksiądz-bloger tym razem radzi mężom, co mają robić, by stracić żony

Kolejny kontrowersyjny filmik. Ksiądz-bloger tym razem radzi mężom, co mają robić, by stracić żony

Kolejny kontrowersyjny filmik. Ksiądz-bloger tym razem radzi mężom, co mają robić, by stracić żony
Dominika Czerniszewska

06.08.2018 12:10, aktual.: 06.08.2018 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tydzień temu oglądaliśmy filmik, w którym o.Szustak radził kobietom, jak skutecznie stracić męża. Dzisiaj przyszła kolej na wskazówki dla mężczyzn, którym doradza, jakie zachowania mogą przyczynić się do utraty żon. Filmiki te cieszą się niezwykle dużą popularnością w sieci.

Ksiądz-youtuber, tym razem na swoim kanale "Langusta na palmie" przygotował porady dla mężczyzn. W żartobliwy sposób prezentuje kilka wskazówek, jak skutecznie pozbyć się żony. Jak przyznaje, inspiracją dla niego jest książka "Antyporadnik. Jak stracić męża, żonę i inne ważne osoby" Miki Dunin.

Pierwszą z porad, jak natychmiastowo zniechęcić żonę do bycia z mężem, to po prostu nie słuchać jej. „Cokolwiek mówi, ignoruj”, ale w taki sposób, żeby zachować pozory słuchania. Na przykład mąż musi przytakiwać, powiedzieć, "tak, oczywiście kochanie", a tak naprawdę myślami być gdzieś indziej. Nie usłyszy wtedy prośby, a następnie nie wykona jej.

Na liście znalazła się, także krytyka drugiej połówki. Zadaniem dla panów jest mówienie jak najczęściej: "mój ty baleroniku", "grubasku", "hipopotamie". Przecież wiadomo, że te zwroty są ironiczne i nikt nie traktuje poważnie takich słów. Ojciec Szustak podkreśla, że nieustannie mają podważać piękno kobiet. Mistrzem jest ten, który wszystko obraca w dowcip, "kochanie, przecież wiesz, że ja tylko żartuję". Jak radzi ojciec, można do tego jeszcze dołożyć patrzenie na inną kobietę. Zwłaszcza, kiedy małżeństwo wspólnie spaceruje.

O. Szustak radzi, żeby nigdy nie sprawiać żonie niespodzianki. Mówi z przekąsem, "i nie daj Boże, żebyś kupował jej jakieś prezenty, zwłaszcza bez powodu". Kolejnym ważnym aspektem jest to, żeby mężowie pracowali jak najwięcej. "Po co spędzać czas z żoną, czy rodziną", apeluje "panowie, pracujcie, ile wlezie". Po czym dodaje, "przecież im więcej zarabiacie, tym więcej możecie dać rodzinie". Pod żadnym pozorem, panowie mają nie pomagać w domu. Do kobiet należy pranie, prasowanie… To mężczyźni są głową rodziny i mają tylko zarabiać. Warto zapamiętać zasadę, że najważniejszą kobietą w życiu jest zawsze – mama. "Żona nie może mieć pretensji, że jest tą drugą" - podkreśla ksiądz.

W filmiku pojawia się także kontrowersyjna kwestia seksu. Jak radzi ksiądz, czułość, pocałunki, trzymanie za rękę trzeba zostawić "do łóżka". "Po to mężczyzna ma kobietę, żeby go zaspokajała i żeby, było mu dobrze. W końcu po to ona ma ciało" – kwituje.

Ojciec Szustak jest nietypowym księdzem, ale zdecydowanie trafia do wielu Polaków. Daje antyrady, licząc, że ludzie pójdą w zupełnie inną stronę niż przekornie proponuje. Teraz zastanawia się nad kolejnym filmikiem "jak skutecznie odejść z kapłaństwa". Internauci są zachwyceni kanałem i sami proponują ojcu kolejne pomysły na filmiki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)