Kończy dziś 45 lat. Mało kto wie, z kim jest związany

Michał Czernecki od lat jest związany z Magdaleną
Michał Czernecki od lat jest związany z Magdaleną
Źródło zdjęć: © East News

04.04.2023 09:39, aktual.: 04.04.2023 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Czernecki 4 kwietnia 2023 roku skończył 45 lat. Aktor od wielu lat jest mężem Magdaleny, z którą doczekał się dwóch synów. W ich związku nie brakowało jednak trudnych momentów - rozwój kariery zawodowej wpłynął na życie rodzinne Czerneckiego.

Michał Czernecki jest szczęśliwym mężem Magdaleny i tatą Franciszka oraz Piotra. W wielu wywiadach aktor przyznawał, że jego żona cierpliwie znosiła fakt, że przez pewien czas był współmałżonkiem na odległość, co pomogło mu w rozwoju kariery zawodowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Trudno jest być mężem i ojcem na odległość"

Żona Michała Czerneckiego jest z wykształcenia psychologiem. Ukochana aktora mocno go wspiera w jego marzeniach oraz realizacji zawodowych planów. Jak sam Czernecki przyznał, nie zawsze było to łatwe. Aby zapracować na sukces, przez pewien czas prawie nie było go w domu. Rozłąka z żoną i synami nie była łatwym zadaniem.

"Piętnaście lat naszego małżeństwa nosi w sobie historię nieustannej samotności. Trudno jest być mężem i ojcem na odległość" - przyznał w jednym z wywiadów aktor, cytowany przez portal Pomponik.

Aktor nie ukrywał, że wraz z żoną mają za sobą trudne chwile. Wyznał, że nie ma zamiaru się wybielać, a swoje małżeństwo nazwał doświadczonym. Bez ogródek dodał, że popełnił wiele błędów, ale sam fakt wytrwania w związku, pomimo wszystkich wzlotów i upadków, mówi sam za siebie.

Michał Czernecki z żoną, rok 2016
Michał Czernecki z żoną, rok 2016© AKPA | AKPA

"Jest bardzo dobrym widzem, czyli jest widzem krytycznym"

W rozmowie z portalem Co za tydzień Michał Czernecki podkreślił, że jego żona jest świetnym słuchaczem i potrafi mu świetnie doradzić. To właśnie wskazówki Magdaleny ceni najbardziej. Zauważa, że małżonka potrafi obiektywnie przyznać, czy dana rola i sposób jej odegrania jej się spodobały.

Michał Czernecki z żoną w 2022 roku
Michał Czernecki z żoną w 2022 roku© AKPA | AKPA
- Jest bardzo dobrym widzem, czyli jest widzem krytycznym. Ostatnio po spektaklu powiedziała mi, że nigdy w życiu nie widziała mnie w czymś tak złym, więc to nie jest tak, że mnie wyłącznie chwali, bo sprowadza mnie tym na ziemię (...). Ma niebywałą intuicję i jeśli mówi, że coś się nie sprawdzi, lub jest złe, to tak jest - tłumaczył w rozmowie z dziennikarką wspomnianego portalu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także