Trwa ładowanie...
d1wuvuy

Kopertówki w promocyjnych cenach. Na co dzień i na wieczór

Kopertówki zabieramy ze sobą na wieczorne wyjścia, a niektóre z nas noszą je także na co dzień dla większej wygody. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych, przecenionych modeli, które nadają się na różne okazje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kopertówki przykuwają wzrok ciekawym kształtem
Kopertówki przykuwają wzrok ciekawym kształtem (unsplash.com, Fot: Pete Bellis)
d1wuvuy

Na co dzień

Kopertówki na co dzień pasują zarówno do luźnych jeansów, jak i do sportowej sukienki i sneakersów. Mają przeważnie uniwersalne kolory, tj. czarny, granatowy, szary czy brązowy, i z reguły nie są bogato zdobione. My wybraliśmy kilka modeli, które kosztują teraz mniej niż 200 zł. W tej grupie znajdują się klasyczne egzemplarze w czarnym kolorze, zawierające cienki pasek na ramię, oraz modele z kokardą, które nadają zestawieniom kobiecego charakteru.

Świetnym wyborem będą również klasyczne modele o niecodziennym kształcie. Okrągłe lub trójkątne formy nadają nutki oryginalności nawet najprostszym, codziennym stylizacjom. My wybraliśmy trzy egzemplarze o jednolitej fakturze i w stonowanych kolorach. Dwa z nich kosztują teraz mniej niż 200 zł, przy czym jeden został przeceniony aż o połowę.

kobieta z torebką unsplash.com
Podziel się

Na wielkie wyjście

Torebki na wielkie wyjście mają bardziej odświętny charakter. Są często zdobione cekinami lub błyszczącymi kamieniami, które tworzą ciekawe mozaiki. Niektóre mogą pełnić funkcję biżuterii, a niektóre mogą ożywiać stylizacje, złożone ze skromnych, jednolitych sukienek lub szykownego spodnium. My wybraliśmy zarówno proste egzemplarze w jasnych barwach i o lekko błyszczącej fakturze, jak i matowe, eleganckie modele obszyte sztucznym futerkiem.

iStock.com
Podziel się
iStock.com
Podziel się
d1wuvuy

Podziel się opinią

Share

d1wuvuy

d1wuvuy