GwiazdyKris Jenner wyznała, jaki ma kontakt z Caitlyn. "Była ojcem moich dzieci"

Kris Jenner wyznała, jaki ma kontakt z Caitlyn. "Była ojcem moich dzieci"

Caitlyn i Kris Jenner
Caitlyn i Kris Jenner
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JPI

14.04.2021 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kris Jenner w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o swojej relacji z Caitlyn. Choć początki po rozstaniu były dla nich trudne, to z czasem udało im się wypracować przyjacielskie stosunki.

O ich rozstaniu mówił cały świat. W 2013 roku Bruce Jenner ogłosił, że jest osobą transpłciową. O zmianie płci myślał już w latach 80., ale po tym, jak poznał swoją przyszłą żonę Kris, postanowił wstrzymać się z tranzycją. Byli małżeństwem przez 22 lata, doczekali się dwóch córek Kendall i Kylie. Wychowywali wspólnie dzieci Kris z poprzedniego małżeństwa: Kourtney, Kim, Khloe i Roberta.

Pod koniec związku Jennerowie żyli w separacji, a oficjalnie rozwiedli się w grudniu 2014 roku. Bruce po zmianie płci stał się Caytlin.

Głośny rozwód, a następnie przemiana Bruce'a w Caytlin rozgrywała się na oczach mediów. Nic więc dziwnego, że początkowo całej rodzinie trudno było się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Choć pojawiały się między nimi kłótnie i zgrzyty, to ostatecznie zachowują dobre relacje.

Jakie są relacje między Kris i Caitlyn Jenner?

Niedawno Kris Jenner w wywiadzie dla magazynu WSJ wyznała, jak wygląda jej prywatny kontakt z Caytlin. Czy pozostały na stopie przyjacielskiej?

- Nasza relacja opiera się na wzajemnym szacunku - powiedziała Kris. - Ona jest ojcem moich dwóch dzieci, więc to wiele wyjaśnia - dodała.

Kris przyznała, że widzowie programu "Keeping Up With The Kardashians" wraz z całą rodziną przechodzili tamtą sytuację. Wszyscy razem wyciągali z niej wnioski, uczyli się wzajemnej akceptacji.

- Myślę, że jedną z najbardziej interesujących rzeczy, było to, czego wszyscy się wtedy nauczyliśmy. Nikt z nas wcześniej nie przeszedł czegoś takiego przez milion lat. I nie wiedzieliśmy, jak to przetworzyć. To był proces, szok, a potem to stało się naszą rzeczywistość. Jestem pewna, że wielu ludzi, którzy są fanami naszego programu, też się tego wszystkiego nie spodziewali i byli czasami zdezorientowani, smutni, czasami szczęśliwi, ponieważ jest tak wielu różne sposobów patrzenia na to wszystko, co się wydarzyło - podkreśliła Kris w wywiadzie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także