Blisko ludziKról Karol III i królowa Camilla wpadli w panikę. "Są przekonani, że to koniec"

Król Karol III i królowa Camilla wpadli w panikę. "Są przekonani, że to koniec"

Król Karol i królowa Camilla mają powody do obaw?
Król Karol i królowa Camilla mają powody do obaw?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Ben Pruchnie
29.10.2022 09:50, aktualizacja: 29.10.2022 10:15

Od kiedy wyszło na jaw, że Harry pod koniec tego roku ma wydać swoją biografię, wszyscy zastanawiają się, co się w niej znajdzie. Zagraniczna prasa donosi, że lektury szczególnie obawiają się król Karol III i jego małżonka. Mają ku temu powody?

Doświadczenia życiowe, szczegóły dotyczące rezygnacji z pełnienia ważnych ról w rodzinie królewskiej oraz przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych - to tylko kilka z wielu tematów, które znaleźć mają się w tak zwanych pamiętnikach Harry'ego. Brytyjskie media spekulują, że brat księcia Wiliiama nie oszczędzi w biografii swojego ojca i macochy.

Król Karol i królowa Camilla obawiają się książki Harry'ego

Premiera biografii Harry'ego zapowiedziana jest na przyszły miesiąc. To wtedy światło dzienne ujrzą wszystkie przemyślenia i zapiski królewskiego syna. Także te sensacyjne, których najbardziej obawia się brytyjska rodzina królewska. Zagraniczna prasa donosi, że król Karol i królowa Camilla już zaczynają panikować.

- Są przekonani, że to koniec. Nie odzyskają dobrej prasy po tym wydawnictwie (...) Harry ma wiele gniewu z powodu rozwodu swoich rodziców, a Karol mocno wierzy, że zamierza wyładować to wszystko na Camilli. Król i królowa są w stanie paniki i przygotowują się na to, co zrobić, jeśli Harry doprowadzi do wybuchu - podaje New Idea.

Królowa Camilla ma powody do obaw?

Królewski ekspert Phil Dampier w New Idea zaznaczył, że królowa Camilla już przygotowuje się na najgorsze.

- Już przygotowuje się do zaciągnięcia żaluzji w swoim wiejskim domu - zaznaczył i dodał, że jej niepokój jest uzasadniony. - Harry widział, jak jego rodzice kłócili się i te wspomnienia pozostały z nim. Wie, że jego matka nazywała Camillę "Rottweiler" i obwiniała ją o niepowodzenie jej małżeństwa z Karolem. Ale Camilla jest teraz królową i popularnym członkiem rodziny królewskiej. Królowa zmieniła zdanie na temat Camilli i zaakceptowała ją. Harry powinien zrobić to samo i porzucić książkę – ale wątpię, czy to zrobi. Camilla będzie bała się tego, co Harry mówi o niej w swojej książce, ale cokolwiek się stanie, król Karol będzie ją wspierał - wyjaśnił.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta