Trwa ładowanie...
d23podi

Królestwo wyobraźni. Piękne zabawki dla dziewczynek i nie tylko

Jednym z największych marzeń małej dziewczynki jest domek dla lalek. Miniaturowy świat małych mebelków, garnków i akcesoriów. Te najpiękniejsze są drogie, ale dla was mamy kilka propozycji domków w atrakcyjnych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elegancki domek dla lalek zapewni dziecku długie godziny wspaniałej zabawy
Elegancki domek dla lalek zapewni dziecku długie godziny wspaniałej zabawy (Shutterstock.com)
d23podi

Zabawka na lata – piękne domki dla lalek i nie tylko

Najpiękniejsze domki dla lalek mają wysoką cenę. Jeśli nie chcemy plastikowej tandety, warto zwrócić uwagę na szczegóły wykończenia każdego zestawu, tak aby zabawka poza efektowną kolorystyką była też odpowiedniej jakości. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych kształtów, mechanizmów otwierania, układów pięter i pomieszczeń oraz bogatego wyposażenia.

Wewnętrzne światełko, które możemy zapalić w domku, kiedyś było niedoścignionym marzeniem – teraz to standard. A dodatkowo możemy bez problemu wybrać styl, motyw przewodni oraz zaskakujaco kreatywne dodatki, które dbałością o realizm wykonania potrafią naprawdę zaskoczyć.

d23podi

Doskonała rozrywka na długie godziny – domki do zabawy

Domki zabawkowe to nie tylko zabawki dla dziewczynek, choć te dla lalek Barbie w charakterystycznej różowej, cukierkowej kolorystyce w sklepach spotykamy najczęściej. Do wyboru mamy wiele neutralnych modeli, do których dziecko samodzielnie dopasuje małych mieszkańców i wyposażenie. Jeśli córka lub syn marzy o domku dla ulubionej postaci z bajki czy zamku prawdziwej księżniczki bądź rycerskim — wybór odpowiedniej zabawki nie powinien sprawić problemu.

Znana i lubiana "zabawa w dom" może przeistoczyć się w budowanie własnej kliniki dla małych zwierząt lub dużego domu handlowego. Płeć dziecka nie gra roli, bo zabawa takim pomysłowym domkiem uczy odgrywania ról społecznych, a ponadto daje możliwość wspólnego spędzania czasu i nauki dzielenia się oraz budowania przyjacielskich relacji.

d23podi

Duży wybór zabawek z okazji Dnia Dziecka w atrakcyjnych przecenach:

Początek kolekcji – postaw na dobry pomysł

Domki dla lalek to jedna z najchętniej wybieranych zabawek. Niektóre z nich uchodzą za dość tandetne, ale wykonane z dobrej jakości tworzywa, ładne i ciekawie ozdobione domki z mebelkami dla lalek spodobają się każdemu. Przy wyborze najlepszego modelu najważniejsze jest to, co znajdziemy w środku, czyli mebelki i akcesoria. Wiele serii takich zabawek pozwala na kompletowanie kolejnych elementów wyposażenia różnych pomieszczeń czy nawet wybór zawodu, który będą wykonywać mieszkańcy domku.

Taki pomysł może być początkiem kolekcji, którą dziecko będzie gromadziło długi czas. Dla rodziców i innych bliskich to pomysł np. na kolejne upominki z okazji urodzin i świąt. Zamiast prezentować dziecku kolejnego, podobnego do innych misia, możemy rozszerzać zestaw o nowe, urocze akcesoria, meble czy nawet dodatkowe pokoje.

d23podi

Podziel się opinią

Share
d23podi
d23podi