GwiazdyKrólowa Elżbieta II jest załamana. Książę Harry stawia jej kolejne warunki

Królowa Elżbieta II jest załamana. Książę Harry stawia jej kolejne warunki

Książę Harry postawił królowej Elżbiecie II warunek
Książę Harry postawił królowej Elżbiecie II warunek
Źródło zdjęć: © Getty Images
21.03.2022 18:34, aktualizacja: 21.03.2022 20:57

Królowa Elżbieta II marzy o pojednaniu z księciem Harrym. Jej Wysokość bardzo pragnie też poznać swoją prawnuczkę - Lilibet Dianę. Okazuje się jednak, że dla brytyjskiej monarchini nie będzie to wcale takie proste. Książę Harry nie daje bowiem za wygraną.

Od dłuższego czasu mówi się, że królowa Elżbieta II już niebawem ma przekazać władzę swojemu synowi. Zagraniczne media donoszą jednak, że przed odejściem z brytyjskiego tronu, pragnie tylko jednego - pojednać się ze swoim ukochanym wnukiem - księciem Harrym.

Ostatnia wola królowej Elżbiety II

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta II nie zobaczyła dotychczas na żywo swojej 11. prawnuczki - Lilibet Diany. Książę Harry nie zgodził się bowiem na podróż swoich najbliższych do Wielkiej Brytanii. Jako powód swojej decyzji podaje fakt, że w swej ojczyźnie nie będzie im dane korzystać z "tego samego stopnia" ochrony osobistej, co innym członkom rodziny królewskiej.

- Harry myśli tylko i wyłącznie o sobie, a nie o tym, żeby wspierać babcię i pokazywać jej, że jest zaangażowany w tę relację. Królowej Elżbiecie II jest bardzo przykro, a jej wnuk zachowuje się jak dziecko tupiące nogami - biografka Angela Levin tłumaczy w rozmowie z serwisem Daily Mail.

I choć królowa Elżbieta II jest zachowaniem księcia Harry'ego zrozpaczona, bardzo zależy jej na zażegnaniu rodzinnego konfliktu, bowiem marzy o spotkaniu z dziećmi zbuntowanego wnuka.

Wymaganiom księcia Harry'ego nie ma końca

Jak podaje "Woman's Day": "Monarchini spróbuje załatwić tymczasową ochronę królewskiej policji dla Harry’ego, jeśli wróci do domu na jej jubileuszowe obchody w czerwcu - ale tylko wtedy, gdy przywiezie ze sobą dwoje dzieci. Jest zdesperowana, by poznać w szczególności swoją prawnuczkę Lilibet, która oczywiście została nazwana na cześć królowej, i czuje, że to może być jej jedyna szansa."

Okazuje się jednak, że wymaganiom księcia Harry'ego nie ma końca. "Harry prawdopodobnie przyjmie propozycję tymczasowej ochrony w zamian za spotkanie królowej z Lilibet, ale jego walka jeszcze się nie skończyła. Jeśli chodzi o jubileusz, chce mieć gwarancję, że zarówno on, jak i jego żona Meghan zostaną nagrodzeni medalami jubileuszowymi wraz z resztą rodziny. Poza tym Harry nadal zamierza walczyć o trwałe bezpieczeństwo. Przeprowadzka z powrotem do Wielkiej Brytanii nie jest wykluczona w przyszłości, ale pod warunkiem nowego, bezpieczniejszego lokum" - czytamy w "Woman's Day".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także