WP

Królowa Elżbieta II weszła do sali. Słodka reakcja 9-latka

Królowa Elżbieta II robi wrażenie nie tylko na dorosłych. Na spotkaniu przedstawicielami akcji charytatywnej na rzecz dzieci, jedno tak się zdenerwowało widokiem monarchini, że przed nią uciekło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały chłopiec uciekł przed królową
Mały chłopiec uciekł przed królową (Getty Images)
WP

Do sieci trafiło nagranie z otwarcia dziecięcego centrum, na którym pojawiła się królowa. W trakcie powitania, 9-letni syn jednej z obecnych tam par zaczął uciekać. W którymś momencie zniknął między nogami rodziców i czołgając się już w kierunku drzwi, radośnie krzyknął "Cześć!".

Królowa wyglądała na rozbawioną całą sytuacją, rodzice chłopca też nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Jego tata wyjaśnił, że zachowanie chłopca było "jego wersją ukłonu" przed monarchinią. Później mama dodała żartobliwie na Twitterze: "Zawsze znajdzie się takie dziecko. Ale dlaczego zawsze chodzi o moje?".

WP

Jak się okazuje, 9-letni Nathan ma problemy z przystosowaniem i zdiagnozowano u niego zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD). Choroba objawia się właśnie m.in. ucieczką bądź ukrywaniem się, gdy dziecko czuje się czymś przytłoczone.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: WP Ekspress - Projekt "Powroty" Wydanie: 21 listopada 2018

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP